Facebook Google+ Twitter

Dlaczego kochamy zakupy w sieci?

Do zakupów w internecie, z roku na rok przekonuje się coraz więcej ludzi. Nowi klienci zauważają, że zakupy w sieci są szybkie, proste i bezpieczne. W przeciwieństwie do tradycyjnych sklepów, internet jest otwarty 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Zakupy można więc robić z domu, biura, czy nawet z parku, korzystając ze smartfona.

Sklepy internetowe są dziś sporym zagrożeniem dla tych tradycyjnych, stacjonarnych. Dlatego te drugie coraz częściej rozszerzają swoją działalność o handel online. Dlaczego?

Fenomen e-handlu

Otwarcie sklepu internetowego to idealne rozwiązanie dla początkujących przedsiębiorców. / Fot. svilen001/http://www.everystockphoto.com/photo.php?imageId=6865177&searchId=a9004f8f6bca8587c30e38f49dd4a3da&npos=34, sxu licenseProdukty kupione przez internet są zazwyczaj tańsze. Ich właściciele stawiają na wysoką jakość obsługi klienta i różnorodność dostępnego asortymentu. Zakupy możemy robić nie wychodząc z domu, oferty możemy przeglądać nawet o 3 w nocy, a wysyłka i dostawa następuje najczęściej następnego dnia. Zanim zakupimy nianię elektroniczną, czy wózek dla dziecka, wcześniej możemy je porównać. Pomocnym narzędziem przy e-zakupach są też wyszukiwarki cen, dzięki którym możemy znaleźć sklep z najtańszym asortymentem. To główne czynniki, dla których klienci decydują się na zakupy w sieci.

Dlaczego otwiera się coraz więcej sklepów?

Otwarcie sklepu internetowego to idealne rozwiązanie dla początkujących przedsiębiorców. Decydując się na handel, najlepiej rozpocząć od tego internetowego, bo wiąże się on z niewielkim wkładem finansowym. Samo utworzenie sklepu zlecamy fachowcom, a my zajmujemy się tylko pomysłem i wyborem asortymentu.

Na otwarcie takiego biznesu decydują się najczęściej młode mamy, które nie wyobrażają sobie powrotu do pracy i zostawienia dziecka z nianią. W końcu prowadząc własną firmę, młoda mama pracuje dla siebie, a przy tym może więcej czasu poświęcić rodzinie.

Pomysł na założenie sklepu internetowego to jedno, a wybór właściwego asortymentu to drugie. Młode mamy najczęściej stawiają na coś związanego z branżą dziecięcą. Dzięki temu robią nie tylko to, co lubią, ale również to, na czym się bardzo dobrze znają.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

:)
Może nie kocham zakupów, bo po prostu nie lubię chodzenia po sklepach.
Dlatego kocham wygodę zakupów w sieci, gdzie na ekranie komputera, w spokoju domowego zacisza, bez potrzeby wychodzenia z domu, mogę przejrzeć ofertę towarów i usług, dokonując wyboru wg potrzeb.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo dobrze że istnieją takie sklepy, mogę zaopatrzyć sobie lodówkę nie wychodząc z domu. Interesuje mnie tylko branża spożywcza, a czasami medyczna i przywożą mi wszystko bezpłatnie, jest jeden sklep który kasuje 5 zł. za dostawę ale i tak wychodzi to taniej od tego jakbym na zakupy musiał jechać taksówką.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.