Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

6006 miejsce

Dlaczego mężczyźni nie lubią się przytulać po seksie?

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-03-16 11:09

Czy mężczyźni lubią zakupy? Czy mężczyźni wolą kobiety, które gotują? Jak dać mężczyźnie do zrozumienia, że seks nie daje ci satysfakcji? Na te i wiele innych pytań Steve Harvey, popularny aktor, prezenter i mężczyzna dużego temperamentu udziela mądrych, starannych porad nowoczesnym kobietom w dostępny i zabawny sposób.

 / Fot. OkładkaOdkrywa przed kobietami co mężczyźni naprawdę sądzą o miłości, związkach, intymności i zaangażowaniu. Teraz znajdziecie odpowiedzi na pytania, które zawsze chciałyście zadać. Bądź damą myśl jak facet ukazuje się 24 marca nakładem Wydawnictwa Nowa Proza.

Steve podjął się tego wyzwania, ponieważ jak mówi „kobiety nie mają zielonego pojęcia o facetach”, „mężczyzna zawsze wychodzi na swoje” a on ma zamiar to zmienić. Feministki i ludzie bez poczucia humoru nie podążą z pewnością za radami Harveya ale wiele potrzebujących miłości powinno wypróbować jego rady, a zwłaszcza ostatni rozdział, w którym Harvey odpowiada na najczęściej powtarzające się pytania.

Aktor i prezenter Steve Harvey zaczynał karierę w latach 90. Pojawił się potem w głośnym serialu TV pt.: "The Steve Harvey Show", grał w serialu HBO, był gospodarzem znanego program “It’s Showtime”.

Książka "Bądź damą myśl jak facet" odniosła ogromny sukces, przez 12 miesięcy była na 1. miejscu na liście bestsellerów "New York Times" w kategorii poradników. Czytelnicy Amazon.com uznali ją za najlepszą książkę 2009 roku.

"Bądź damą myśl jak facet (Act Like A Lady, Think Like A Man)"
Steve Harvey

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

To takie odkrywanie męskiego świata przed kobietami i pozwolenie im na wykorzystanie tej tajemnej wiedzy:) Chętnie zaobaczę co też pan Steve nam proponuje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Uogólnienie :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.