Facebook Google+ Twitter

Dlaczego mężczyźni pragną seksu a kobiety miłości?

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-01-26 07:21

Już pojutrze (27 stycznia) do trafi do księgarń za sprawą Domu Wydawniczego Rebis najnowsza książka A i B. Peasów pt. "Dlaczego mężczyźni pragną seksu a kobiety miłości".

 / Fot. RebisTym razem australijski team ekspertów wyjaśni, dlaczego kobiety i mężczyźni nadal mają odmienne oczekiwania wobec seksu i miłości - nie gorsze czy lepsze, tylko odmienne - w dużej mierze wynikające z naszych wrodzonych skłonności. Allan i Barbara Pease odpowiedzą na wszystkie wasze pytania na temat seksu i miłości!

Mamy obecnie mnóstwo możliwości znajdowania partnera: możemy go szukać z pomocą biur matrymonialnych lub internetowych portali randkowych, dzięki kosmetykom i operacjom plastycznym możemy zmieniać swój wygląd - żaden inny gatunek tego wszystkiego nie potrafi. A jednak tylko ludzie mają problemy z dobieraniem się w pary lub są niezadowoleni z dokonanego wyboru.

 / Fot. RebisKsiążka ta odpowiada na szereg odwiecznych pytań:
Na czym polega chemia miłości?
Dlaczego w ogóle uprawiamy seks?
Co popycha mężczyzn do ciągłego szukania okazji?
Dlaczego kobiety wymagają od mężczyzn zaangażowania?

Autorzy - wykorzystując najnowsze
badania naukowe, przykłady z życia i charakterystyczne dla siebie poczucie humoru - ­wyjaśniają te skomplikowane kwestie, a przede wszystkim mówią, jak sobie z tym poradzić.

Allan i Barbara Pease to światowej sławy ekspercki team w dziedzinie stosunków międzyludzkich. Napisali piętnaście bestsellerów, przetłumaczonych na pięćdziesiąt jeden języków i sprzedawanych na całym świecie. Dlaczego mężczyźni pragną seksu, a kobiety potrzebują miłości znalazło się na drugim miejscu listy bestsellerów we Francji oraz na trzecim miejscu w Hiszpanii i
Australii.

Wydawnictwo Rebis

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.