Facebook Google+ Twitter

Dlaczego muszę bronić honoru Pierwszej Damy?

Tadeusz Rydzyk, Marek Jurek, Jarosław Kaczyński i Wojciech Wierzejski są osobami gorzej niż źle wychowanymi.

Pieskie czasy nadeszły po raz kolejny na numerowaną Rzeczpospolitą. Obyczaje spsiały, ludzie spsiali. Więcej szacunku wypada mieć dla byle Burka niż dla człowieka. Osoby publiczne, autorytety moralne i polityczne zrzuciły maski i pokazały prawdziwe oblicze. I nie jest to oblicze piękne, wprost przeciwnie. Jest to oblicze malutkich, złych, zawistnych i źle wychowanych ludzi.


Oto kilka dni temu ojciec Tadeusz Rydzyk pozwolił sobie na słowa haniebne. Tym bardziej haniebne, że skierowane do kobiety. I to na dodatek Pierwszej Damy. Wysłuchujący tych skandalicznych słów, marszałek Sejmu Marek Jurek nie zareagował!


Szwagier obrażanej kobiety, premier Jarosław Kaczyński zamiast bronić honoru damy, dołożył kolejne obraźliwe słowa. Uznał swoją bratową za osobę pozbawioną rozumu. Był łaskaw powiedzieć, że Pani Prezydentowej nie staje rozumu, żeby zrozumieć co podpisuje. Obiecał przy okazji, że sprawy rodzinne rozstrzygnie w domu, dając niedwuznacznie do zrozumienia, że Panią Marię czeka bura.


Kolejnej obrazy dopuścił się poseł Wierzejski, któremu dobrych manier nigdy nie wpojono. Brak kindersztuby nie przeszkodził posłowi zaistnieć na scenie politycznej (choć Krasnale i Gamonie wyraźnie pokazali mu gdzie jego miejsce).


Jestem człowiekiem „starej daty”. Nauczono mnie szacunku i galanterii wobec kobiet. Zachowanie panów: Rydzyka, Kaczyńskiego, Jurka i Wierzejskiego traktuję jako normalne dla nich, uznając ich tym samym za ludzi pozbawionych honoru, kultury i podstawowych zasad dobrego wychowania.


Staję w obronie Pani Marii Kaczyńskiej nie dlatego, że jest żoną mojego Prezydenta. Staję w jej obronie, bo jest kobietą. Stanę w obronie każdej kobiety. Publicznie zatem mówię: Tadeusz Rydzyk, Marek Jurek, Jarosław Kaczyński i Wojciech Wierzejski są osobami gorzej niż źle wychowanymi.


Ich zachowanie specjalnie mnie nie zaskoczyło (choć marszałek Jurek nie dawał do tej pory dowodów braku wychowania). Dziwi mnie natomiast brak reakcji Pana Prezydenta! Dlaczego Pan nie broni honoru własnej żony? Ja mam to robić za Pana? Gdyby tak facet postury boksera Gołoty ośmielił się obrazić moją żonę, to pewnie dziś byłbym mistrzem świata w boksie...

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Połajankę od Jarosława dostał zapewne również Lech. Ostatecznie powinien żonę trzymać krótko. Dlatego przy najbliższej okazji usłyszymy zapewne znowu "panie prezesie, zadanie wykonane"!.
Jeszcze tylko kot ocalał.
A Rydzyk? RYDZYK MUSI ODEJŚĆ!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

"+" Święta racja!

Komentarz został ukrytyrozwiń

No, i dobrze. Do lewicy mi daleko, ale cieszę się, że Prezydentowa rozmawia z ludźmi o innych niż ona sama poglądach.
Monolit to rzecz niezdrowa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Andrzeju, jesteś WIELKI :)!
Hmm, a kiedy napiszesz o swoim rowerze :)??

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ludzie honoru stają w obronie nawet swych przeciwników.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.