Facebook Google+ Twitter

Dlaczego nie dadzą mu umrzeć?

W internecie pojawił się kolejny film, który ma być dowodem na to, że Michael Jackson żyje i wcale nie umarł 25 czerwca. Czy gwiazdor mógłby aż tak oszukać swoich fanów?http://www.flickr.com/photos/newyork/3683504715/ / Fot. http://farm4.static.flickr.com/3630/3683504715_9d7d5e2536_o.jpg Powyższy 30-sekundowy filmik ma pokazywać samochód koronera, taki sam, jak ten, który miał zawieść ciało króla popu do kostnicy. W niezidentyfikowanym miejscu (prawdopodobnie w podziemnym garażu) widzimy wcześniej wspomniane auto, z którego wychodzi postać przypominająca sylwetką Jacksona. Dla fanów i nie tylko, materiał w 100 proc. potwierdza, że Michael żyje. Nieistotne wydaje się to, że wideo zostało nagrane z dużej odległości i trudno zidentyfikować szczegóły. A jednak osoba, która udostępniła ten materiał w internecie, uważa, że filmik pochodzi z bardzo wiarygodnego źródła oraz że porównała numery rejestracyjne samochodu z wideo i tego, który odwoził ciało gwiazdora. Ale oczywiście nie wiemy co to za wiarygodne źródło ani kto dokładnie udostępnił ten materiał w sieci, ponieważ został tak wiele razy skopiowany, że trudno ocenić, kto udostępnił go jako pierwszy.

Filmik ma być kolejnym dowodem na to, że Michael Jackson wcale nie odszedł z tego świata 25 czerwca br. Wcześniej fani znaleźli we fragmencie specjalnego wydania programu telewizji CNN "Larry king Live" z posiadłości Neverland ducha albo, jak kto woli, cień zmarłej gwiazdy. Materiał zrobił oczywiście furorę w sieci. Sprawa jest prosta - król popu rozpoczął nowe życie z dala od nachalnych fanów, nieprzychylnych mediów oskarżających go o ciągłe operacje plastyczne, do których w większości Jackson się nie przyznawał czy fotoreporterów uwieczniających każdą, nawet najbardziej prywatną chwilę życia piosenkarza i tancerza zarazem.

Fani nie zauważają jednak, że często po śmierci ważnej osobistości pojawiają się teorie o tym, że wcale nie zginęła i rozpoczyna nowe życie. Dobrym przykładem jest Saddam Husajn, powieszony kilka lat temu (wiele osób uważa, że zabity został jeden z jego sobowtórów) czy choćby nieśmiertelne "Elvis żyje!". Fani króla popu nie mogą znieść wiadomości, że nieśmiertelny dla nich idol zmarł jak każdy, zwykły człowiek, dlatego szukają wszelkich, często oderwanych od rzeczywistości faktów i dowodów na to, że podawane w mediach informacje są stekiem zmanipulowanych bzdur.

Smutnym faktem jest również to, że śmierć Jacksona jest wykorzystywana na wszelkie sposoby, aby zwiększyć sprzedaż tabloidów czy zyski plotkarskich serwisów internetowych. Ciągle pojawiają się kolejne rewelacje z życia prywatnego Michaela np. domowe nagrania wideo z udziałem jego dzieci. Warto się również zastanowić się nad tym, czy "dowody" mające świadczyć o nieśmiertelności króla popu nie są spreparowane? To bardzo możliwe, tym bardziej, że ten gwiazdor był najbardziej znaną postacią świata nie tylko muzyki, więc informacje o jego powrocie z zaświatów na pewno elektryzuje wiele osób. Ale gdyby jednak Michael żył dalej i przypadkiem trafił na ten artykuł to mam nadzieję, że na jego twarzy pojawił się uśmiech...


Źródła:
gadulek.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Uwielbiam te mity i filmiki po takich sytuacjach ;) jeszcze kilka mitów wyjdzie zanim się to "fanom" nie znudzi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

To mnie nie dziwi..pewnie poszedł na grzyby:) (oczywiście J. Kochanowski)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Najpierw sobie ludzie tworza mity, potem zaczynaja w nie na serio wierzyc, a potem...potem niektorzy dostaja świra i głoszą swoje "jedyne prawdy". :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tak jak Elvis, ktory tez podobno zyje..;-))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Izo...najprędzej jak siądziesz pod lipą w Czarnolesie:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Po prostu musiał podać jakieś źródło więc podałem ten link ale liczą się fakty a raczej ich brak :]

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gadulek? Czytasz gadulka? :P

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.