Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

14388 miejsce

Dlaczego nie lubię dr Gregorego Housa

Serial Doktor House robi prawdziwą furorę wśród widzów na całym świecie. Nie mogę sobie wytłumaczyć dlaczego. Ja Housa nie lubię. I samego Gregorego Housa, i aktora, który go gra, i szpitala, w którym leczy, i całego serialu też nie lubię.

Karykatura Dr Housa / Fot. http://www.flickr.com/photos/caricaturesbynelson/2031107541/sizes/o/Ten serial pojawił się na ekranach widzów w Stanach Zjednoczonych w 2004 roku. Do nas trafił w 2007 roku. Niestety. Wymienię co mi się w serialu, a szczególnie w postaci Gregorego Housa, nie podoba.

Nie lubię tego aktora

Hugh Laurie osiągnął w życiu wszystko co ja bym chciał osiągnąć. Za to go nie lubię. Podobnie jak ja jest "przystojny inaczej" a mimo to, podoba się kobietom. Podobnie jak ja, chciał być lekarzem. Niby mu się nie udało, tylko dlaczego kilkadziesiąt milionów ludzi zna go właśnie jako doktora? Najbardziej jednak zazdroszczę mu tego, że osiągał sukcesy sportowe. Jego ojciec został w 1948 roku mistrzem olimpijskim w wioślarstwie (dwójka bez sternika). Młody Hugh Laurie w tej samej konkurencji zajął 4. miejsce na mistrzostwach świata juniorów. Startował również w regatach pomiędzy uczelniami Oxfordu i Cambridge. Gdybym ja miał takie sukcesy byłbym wniebowzięty. Ale Lauriemu było mało - zajął się aktorstwem.

Pierwszy raz widziałem go na ekranie wiele lat temu. Hugh Laurie to przecież książę regent z serialu Czarna Żmija. Grał tam u boku Rowana Atkinsona. Wyglądał wtedy doprawdy komicznie.
Złośliwi, do których ja oczywiście nie należę, wypominają mu również rolę w Stewarcie Malutkim, gdzie grał pana Fredricka Malutkiego.

Nie lubię doktora Housa!

Wszyscy, którzy widzieli chociaż jeden odcinek tego serialu wiedzą, że dr House jest złośliwym, gburowatym i opryskliwym facetem w średnim wieku, który nabywa z wiekiem cech starego kawalera. House nie ma rodziny, przyjaciół, których nota bene przyjmuje za dużo, ma jak na lekarstwo. Wyżywa się na swoich współpracownikach. No ale gdzie w tym wszystkim troska o dobro pacjenta? Przecież lekarze muszą mieć ze sobą jak najlepszy kontakt aby wspólnie rozwiązywać przypadki medyczne.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Podarłeś już siebie na strzępy? Dobry tekst :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dobre !

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Ma też kręcone włosy - za to wybitnie go nie lubię." :):):):) Gratuluje!

Komentarz został ukrytyrozwiń

No i o to w tym tekście właśnie chodziło :) Niby krytyka, ale z podtekstem.
A dwóm Panam oceniającym każdy mój materiał na 1, dziękuję za śledzenie każdego mojego materiału.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie lubisz go i masochistycznie godzine tygodniowo sie katujesz, bo on jest lekarzem w serialu i aktorem w życiu, a Ty - ani aktorem w serialu, ani lekarzem w zyciu. :):):)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.