Facebook Google+ Twitter

Dlaczego oddam głos w wyborach do Parlamentu Europejskiego

Bo jestem wojownikiem i nie oddam pola walkowerem !

ja / Fot. Bartłomiej Kowalewski.Polska to dziwny kraj tak mówią cudzoziemcy, których spotykam na swojej rajdowej drodze. Pytają dlaczego nie potrafimy grać zespołowo. Staram się odpowiedzieć i tu mam problem, czy kierować się rozumem czy sentymentem. Jeśli rozumem to wspólna silna ekonomicznie i światopoglądowo Europa. Jeśli sentymentem to niezależna Polska. Dziś w globalnej rzeczywistości to prawdziwy dylemat.
Stare indiańskie powiedzenie mówi " Sorry Winnetou biznes to biznes" kto to wie i umie zawierać chwilowe koalicje wygrywa. W obecnej rzeczywistości nie ma innej drogi. Dlatego zagłosuję na osobę, którą znam i zakładam że mnie będzie godnie reprezentować w brukselskim młynie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Ten kto nie odda kartki wyborczej jeszcze nie wszedł na ring a już się poddał. Po jakimś czasie będzie miał najwięcej do powiedzenia o tych , którzy wytrwali w linach do końcowego gongu.
I coś jeszcze na wesoło.
cytat z sieci:
Żyd Mosiek codziennie modlił się do Boga tymi słowami: „Panie Boże ja taki dobry Żyd jestem, modlitwy odmawiam, szabasu przestrzegam, zawsze Cię chwaliłem. Ty spraw, Boże żebym ja wygrał w totolotka milion złotych” i Mosiek modlił się tak każdego dnia. Pewnego razu Bóg nie wytrzymał i z nieba odpowiedział: „Mosiek ty się już nie módl, ty kupon wyślij!” pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pozytywne założenie trzeba mieć zawsze.
Bez tego możemy się - jak mawiał mój znajomy po drugiej wojnie, na temat wybuchu trzeciej światowej - okryć gazetą i czołgać powoli w kierunku cmentarza.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zdrowia życzę! Najważniejsze w Twoim tekście jest zdanie ostatnie, że "zakładasz"...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Grażyno proszę się kierować własnym rozumem, wyczuciem i sympatią a nie partyjną papką medialną. Dziś, jutro a nawet pojutrze jestem przyjacielem prawie wszystkich nominantów. W poniedziałek po sprawdzeniu wyników w moim obwodzie już nie koniecznie.
Prawdziwych przyjaciół ma się tylko wtedy, kiedy się ich nie potrzebuje. Cała reszta to tylko znajomi, którzy zawarli ze mną tylko chwilową koalicję.
pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szkopuł tylko w tym, że dla głosującego mądrym jest właśnie jego kandydat.
I niekoniecznie sam tak myśli - wystarczy, że o tym zapewnia spot jego ulubionej partii.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Podpisuję się pod postem Artura .
Dodam że idą głosować na mądrą osobę . Nasz głos musi być słyszalny w tym jak to ujął p Bartłomiej " brukselskim młynie ".

Komentarz został ukrytyrozwiń

witam a to Polska właśnie http://www.youtube.com/watch?v=Tb1XTIcqaa4 pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Krótko i na temat. I to jest właściwe podejście!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.