Facebook Google+ Twitter

"Dlaczego tutaj? Białołęka i jej mieszkańcy". Finał konkursu fotograficznego

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2011-02-11 07:25

Urząd Dzielnicy Białołęka po raz trzeci zorganizował konkurs fotograficzny „Dlaczego tutaj? Białołęka i jej mieszkańcy”. Zwycięzcą został Norbert Konarzewski.

Urząd Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy. / Fot. Ewa Krzysiak”Dlaczego tutaj? Białołęka i jej mieszkańcy”, to motyw przewodni tegorocznego konkursu fotograficznego. Adresowany on był przede wszystkim do mieszkańców tej dzielnicy. Ich zdjęcia miały pokazać Białołękę i wyjaśnić, dlaczego w tej dzielnicy zamieszkali lub dlaczego przyjeżdżają tutaj spędzać swój wolny czas.

8 lutego w Urzędzie Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy, przy ul. Modlińskiej 197 laureatom konkursu wręczono nagrody. Główną nagrodę w wysokości 2000 złotych i dyplom uznania otrzymał Norbert Konarzewski. Szczególną uwagę jury zwróciły dwie jego prace: "Off road" i "Skrzydlaci mieszkańcy". Norbert Konarzewski "Skrzydlaci mieszkańcy". / Fot. Ewa Krzysiak
Drugą nagrodę oraz wyposażenie pracowni fotograficznej, zdobyła Małgorzata Brus. Dostała ją za dynamiczną, kolorową fotografię uchwyconej w ruchu dziewczyny jesienią: "Zuzia z Henrykowa". Izabela Szeligowska uplasowała się na trzecim miejscu i otrzymała oprócz dyplomu akcesoria fotograficzne za dzieło zatytułowane "Skatepark Białołęka, nocna jazda."

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Wkrótce na łamach serwisu umieszczę galerię z tego wydarzenia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Interesująca inicjatywa propagująca lokalny patriotyzm. 5*

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 11.02.2011 07:43

Białołęka staje się naprawdę przyjazną okolicą dla jej mieszkańców. Ciekawe imprezy artystyczne układają się z latami w kronikę bardzo istotnych wydarzeń kulturalnych z udziałem znanych i lubianych twórców. Być może, z czasem nagrodzeni autorzy dołączą do grona uznanych w kraju i na świecie fotografów. W każdym razie stworzono klimat do artystycznego rozwoju ludzi w każdym wieku. Warto rozpowszechniać przykłady tak budującej działalności. Właśnie za to wielkie brawa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.