Facebook Google+ Twitter

Dlaczego warto być aktywnym użytkownikiem W24?

Warto pisać w serwisie Wiadomości24.pl. Dlaczego? Przedstawiamy korzyści płynące z pisania do naszego serwisu i przypominamy akcje, które prowadzimy w okresie wakacyjnym.

 / Fot. Krzysztof Dąbrowski

Pisanie


Rozpoczynając swoją przygodę z W24, startujecie od zera. Tylko od Was zależy ile osiągniecie i jaki poziom uprawnień zdobędziecie: zatrzymacie się na Debiutancie, czy będziecie mieli chrapkę na Redaktora? Apetyt rośnie w miarę jedzenia, dlatego gwarantuję, że po pierwszych publikacjach złapiecie bakcyla i będziecie chcieli zajść jak najwyżej.

Pisząc do naszego serwisu, macie więc szansę zaistnieć w Internecie. Jeżeli Wasze teksty będą interesujące i świetnie napisane, nie tylko możecie trafić na stronę główną, ale również na łamy gazet. Wasz materiał na infoscreenie może też obejrzeć kilkaset tysięcy pasażerów warszawskiego metra.

Oprócz tego, systematycznie przyznajemy nagrodę tygodnia za najlepszy news tygodnia w wysokości 150 zł i wyróżniamy najciekawsze materiały.

Konkursy i akcje


 / Fot. Dawid SobolewskiWakacje w pełni, a my nie zwalniamy tempa i przygotowujemy dla naszych użytkowników kolejne atrakcje. Spędzacie właśnie upojne chwile w Chorwacji, Grecji, czy na innej pięknej plaży? A może żeglujecie na Mazurach? Zróbcie sobie zdjęcie i przygotujcie się na udział w wyborach na Miss i Mistera Wiadomości24.pl!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

Jan Kowalski
  • Jan Kowalski
  • 06.10.2010 10:34

Przydałaby się również nagroda tygodnia, a może nawet dnia, za najciekawszy komentarz. Odnoszę wrażenie, że czasem jakość komentarzy dorównuje komentowanym artykułom i może stanowić cenne ich uzupełnienie - czemu więc nie wyróżnić ich, a tym samym nie zachęcić użytkowników do komentowania?

Mam również uwagę odnośnie danych, które podają użytkownicy dodający komentarz. Wydaje mi się, że dobrze byłoby dodać pole "e-mail", które byłoby widoczne tylko dla ekipy W24. W ten sposób mogliby Państwo kontaktować się z wybranymi osobami, które pisują tutaj w komentarzach, a niekoniecznie mają chęć od razu rejestrować się - być może personalny mail od redakcji byłby dla nich motywatorem?

Komentarz został ukrytyrozwiń

To wszystko ważne informacje, ale jakoś... nie widzę tu specjalnych uprawnień dla autorów. Natomiast - moim zdaniem - jeśli piszemy taki tekst, o różnych akcjach W24 to warto nie tylko promować same akcje, ale warto promować teksty autorów (link do tekstu), którzy pisali "po akcjach" np. po wizycie w Zachęcie, recenzje filmów, książek, wywiady, itp.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Warto być aktywnym na link bo wtedy Polskapresse więcej zarobi. :D Razem młodzi przyjaciele

Komentarz został ukrytyrozwiń

O rany. wpadka. Przepraszam najmocniej. Teraz widzę że art. ma 3 strony. A ja przeczytałam tylko pierwszą Proszę o wybaczenie. gapa jestem (czasami !;;))))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wystarczy przeczytać artykuł - wśród różnych wakacyjnych akcji wymieniłam również Trakt Zakochanych i Świat przyjazny kobiecie w ciąży :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Basiu, promujemy wiele akcji... W myśl zasady: dla każdego coś miłego :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

O jakich uprawnieniach mówisz? Tu tylko wybrańcy mają uprawnienia. Robert masz rację- ci ciekawi ludzie- i nic poza tym , to jest "coca cola" - fajne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zapewniam Panią że nie piszę do W24 dla kolejnych uprawnień. Ze dziwieniem przyjąłem mojego ''debiutanta''.Piszę od dobrych paru miesięcy i nie czuję się gorszy w żadnym stopniu od ''redaktorów''. Piszę ab ypodzielić się swoimi przemyśleniami z różnych dziedzin życia. Pozdrawiam. P.S dzięki W24 poznałem wielu ciekawych ludzi i to jest " coca cola''

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zaraz, zaraz, to już redakcja nie promuje akcji Stan Odmienny i Trakt Zakochnych?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.