Facebook Google+ Twitter

Dlaczego zastrzelono Niemcowa? Rewelacje niemieckiej prasy

Telewizyjna Gazeta. Aktualności /TVP program 1/ powołując się na PAP podały, 23 marca br., sensacyjną wiadomość: Niemcow zginął, bo współpracował z USA.

PAP przytoczyła sensacyjne ustalenia niemieckiej prasy.

„ Powodem zabójstwa opozycyjnego rosyjskiego polityka Borysa Niemcowa mogły być jego bliskie kontakty z USA - pisze „Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung”. Niemcow pomagał Amerykanom po aneksji Krymu skompletować listę Rosjan objętych sankcjami”.

55-letni Borys Niemcow, jeden z przywódców Republikańskiej Partii Rosji - Partii Wolności Narodowej (Parnas), który został zastrzelony 27 lutego wieczorem w pobliżu Kremla, zdaniem redakcji, życiem zapłacił za „udział w pracach nad ustalaniem amerykańskiej listy nazwisk osób objętych restrykcjami”. Wskazano go jako „dobrze znającego wewnętrzne stosunki na Kremlu”.

Śmierć Niemcowa może mieć związek z tą sprawą – uważa przedstawiciel opozycji Władimir Milow.

Jak zaznacza autor materiału Markus Wehner, wśród osób objętych zakazem wjazdu znalazły się nie tylko osoby z kręgu najbliższych współpracowników prezydenta Władimira Putina, lecz także m.in. szef rosyjskiego parlamentu Siergiej Naryszkin.

Zadać należy pytanie: gdyby nie Niemcow, kto w USA wiedziałby, że Naryszkin, jest przewodniczącym Dumy Państwowej, niższej izby parlamentu Federacji Rosyjskiej? Nikt?

Zastanawiam się, czy w tym miejscu nie należy odwołać się do wyników badań Departamentu Edukacji Stanów Zjednoczonych, które wykazały, że w USA żyje 27 mln analfabetów i 45 mln analfabetów funkcjonalnych, a prawie połowa dorosłych Amerykanów nie potrafiła wypełnić przekazu bankowego.

Ciekawe ilu Amerykanów potrafi odnaleźć na mapie stolicę Rosji?

A może Aktualności mają na uwadze zdolności percepcyjne polskiego telewidza?

Czekajmy na kolejne sensacyjne informacje. Sprawa ma charakter rozwojowy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.