Facebook Google+ Twitter

Długo oczekiwany powrót Myslovitz

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2008-11-30 12:26

Po rocznej przerwie zespół Myslovitz powraca na scenę. Z niecierpliwością zaczynamy odliczanie dni dzielących nas od ich pierwszego koncertu, zaplanowanego na 15 stycznia w chorzowskim Kapeluszu.

Myslovitz / Fot. EMI MusicKiedy w połowie ubiegłego roku, po 12 latach dużej aktywności, członkowie zespołu zapowiedzieli roczną przerwę w graniu, wszyscy zadawali sobie to samo pytanie: Dlaczego? Sami muzycy swą decyzję tłumaczyli chęcią odpoczynku, skupienia się na życiu rodzinnym (trzem z nich urodziły się dzieci) oraz nawałem pracy związanym z poza zespołowymi projektami. Wśród fanów natomiast pojawiło się pewne zaniepokojenie. Czy to aby nie oznacza, że Rojek i spółka są już znudzeni wspólnym graniem, lub co gorsza – zabrakło im pomysłów, a całe to działanie poprowadzi ich do powolnego zejścia ze sceny? Wszystko wskazuje na to, że nie musimy się o to martwić.

Zgodnie z obietnicami, od nowego roku zespół powraca do koncertowania. 15 stycznia zobaczyć ich będzie można w Hali Wystawowej „Kapelusz” w Chorzowie - bilety są już w sprzedaży. Ponadto, muzycy zdradzili, że pomału przygotowują się do nowego albumu:
Każdy na pewno ma coś w szufladzie, ja też mam bardzo dużą szufladę i trochę takich rzeczy, które się sprawdzą w zespole Myslovitz, jestem tego pewny – powiedział Rojek w rozmowie z PAP-em.

Myslovitz to zespół, o którym mówi się nawet wtedy, kiedy jego aktywność spada do zera. A to dlatego, że legenda, którą stworzył na przełomie ostatnich lat, nie pozwala nikomu o nim zapomnieć. Ewidentnym tego przejawem jest nietypowa ekspozycja, otwarta w czwartek 27 listopada w Muzeum Miasta Mysłowice. Nietypowa dlatego, że jej główną atrakcję stanowią figury gipsowe, imitujące wszystkich pięciu członków kapeli. Dodatkowo zobaczyć tam można nagrody i płyty wchodzące w dorobek artystyczny zespołu oraz szafę grająca z całą jego dyskografią.

Niewątpliwie powrót Myslovitz budzi ogromną ciekawość. Wszystkich nas interesuje, co nowego muzycy mają nam do zaoferowania. Jednocześnie zdążyliśmy się już za nimi stęsknić. Ich obecność na polskiej scenie muzycznej wnosiło i wnosi wiele dobrego. Jedno nie ulega wątpliwości. Była to przerwa zdecydowanie zasłużona.

Oficjalna strona zespołu

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

(+)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.