Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

24745 miejsce

Długoterminowa prognoza pogody. Opady przymrozki i gołoledź

Długoterminowa prognoza pogody nie pozostawia złudzeń. Najbliższe dwa tygodnie zdecydowanie przypominać będą nam zimę niż wiosnę. Szansa na ocieplenie nastąpi dopiero w weekend 13 kwietnia.

Szansy na ocieplenie należy wypatrywać dopiero w połowie kwietnia. / Fot. Jacob Rush, GNU 1.2 http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Cat_in_Winter.JPG?uselang=pl Pierwszy tydzień kwietnia zapowiada się pochmurnie. Będzie padać śnieg, śnieg z deszczem i sam deszcz. Na drogach panować będą trudne warunki do jazdy. W nocy temperatura będzie lekko ujemna, a w dzień dodatnia, ale o ociepleniu niestety możemy zapomnieć.

Najzimniej będzie na Suwalszczyźnie. Temperatury będą wahać się w okolicy 0 st. C. Najcieplejszym regionem ma być Podkarpacie. Na termometrach nie zobaczymy jednak więcej niż 6 st. C. Chłodny będzie także najbliższy weekend z temperaturą od -1 do 4 st. C. Kolejny tydzień nie przyniesie większych zmian w pogodzie. W najzimniejszych regionach Polski temperatura nie przekroczy 1 st. W ciągu dnia mogą pojawić się przymrozki. Najcieplej będzie na południu kraju. Słupki rtęci pokażą maksymalnie 7 st. C.

Szansy na ocieplenie należy wypatrywać dopiero w połowie miesiąca. W weekend 13-14 kwietnia temperatura wzrośnie do 9 st. C w sobotę i 11 st. C w niedzielę. Na początku trzeciego tygodnia synoptycy TVN Meteo prognozują od 1 do 8 st. C.

Zarejestruj się i napisz artykuł

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Kot w karmniku boski
a pogoda pod "psem"

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.