Facebook Google+ Twitter

Dni Brzeska. Pełna kultura

Początek wakacji zapowiada się dla mieszkańców Brzeska (małopolskie) naprawdę upalnie. Słoneczną aurę uświetni, przewidziana na ostatni weekend czerwca, kolejna już edycja Dni Brzeska.

 / Fot. Holik.plJeszcze tylko parę dni dzieli nas od największego tego lata wydarzenia kulturalnego w Brzesku. O tym, kto zostanie główną gwiazdą trwającej trzy dni imprezy, zdecydowali sami mieszkańcy miasta. W internetowym głosowaniu bezprecedensowo wygrał Zbigniew Wodecki, pokonując takich rywali jak Pectus czy T. Love. Jako suport wystąpi zespół Fun Fire. Dni Brzeska zakończą się niedzielnym występem znanej rockowej kapeli „Akurat”. Po koncercie nastąpi tradycyjny już pokaz sztucznych ogni.

Tegoroczne święto miasta zaszczycą też swoją obecnością strongmani. Spotkanie z najsilniejszymi mężczyznami świata jest nie lada gratką dla miłośników sportu, tym bardziej, że zaplanowane zostały zawody, w których mieszkańcy miasta zmierzą się ze światowej sławy sportowcami. Organizatorzy imprezy przewidzieli również dwudniowy jarmark artystyczny.

Ze względu na zaproszone w tym roku gwiazdy, realizatorzy imprezy spodziewają się wielu zamiejscowych gości. W tym celu przygotowana została baza noclegowa, a lokalni restauratorzy są już w pełnej gotowości.

Wszystkich, którzy chcą uspokoić swe zmysły w rytmie spokojnych liryków w wykonaniu Zbigniewa Wodeckiego, spróbować swych sił w starciu z strongmanami, czy wreszcie świetnie się bawić – Zapraszamy!

Realizatorami imprezy są Urząd Miasta w Brzesku i Miejski Ośrodek Kultury. Partnerem internetowym Dni Brzeska jest agencja interaktywna Holik.pl

Dokładny program imprezy dostępny na stronie:www.brzeskakultura.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.