Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

27070 miejsce

Dni Cybinki

W weekend 27-28 czerwca, na miejscowych polach Cybinki zorganizowano gminną imprezę „Dniami Cybinki” i wprawdzie impreza była jednodniowa, ale frekwencja była wysoka. Nie obyło się bez skandalików.

Zjawili się fani / Fot. Ariel PawelczykWszyscy w okolicy znamy już imprezy, takie jak „Święto Odry”, ”Dni Ośna Lubuskiego” i wszystko wskazuje na to, że będziemy coraz częściej wyczekiwali na „Dni Cybinki”. Organizatorzy postarali się o wszechstronny repertuar imprezy. Na zgromadzonych mieszkańców, nie tylko Cybinki, ale i wszystkich okolicznych miejscowości, czekało sporo atrakcji: rozstawione ogródki piwne regularnie dbały o poziom endorfin w organizmach, a gorące kiełbaski na rozżarzonych grillach zapewniały stały dopływ energii. Jak to na takich imprezach – nie obyło się bez stoisk z gadgetami świetlnymi, balonikami, pomponami i innymi cudeńkmi, o które tak ładnie prosiły dzieci swe mamy.

I się zaczęło

Imprezę, w samo południe, rozpoczęto małym turniejem piłki nożnej, który skupił najmłodszych pasjonatów futbolu. Oficjalne rozpoczęcie imprezy poprzedziły występy Społecznego Ogniska Muzycznego w Cybince. Godzina 17 – oficjalne otwarcie i pokaz umiejętności zjednoczonych sił strażackich OSP Lossow i OSP Cybinka. Z niecierpliwością czekano na gwiazdy wieczoru, które z przyczyn losowych wystąpiły niezgodnie z harmonogramem w opóźnionych godzinach i w odwrotnych kolejnościach.

Trochę skandalu
Norbi, który wzbudzał nie małe emocje i to nie koniecznie pozytywne / Fot. Ariel Pawelczyk

Może nie tyle co gwiazda muzycznego showbiznesu, ale znany polskiej publiczności Norbi, zaskoczył nas nie tyle co repertuarem, bo do nowych on nie należał, a dziwną postawą co do bardziej znanego Krzysztofa Krawczyka, mówiąc o nim, że „robi z siebie idiotę co niedziele”. Krzysztofa Krawczyka nie było na scenie, pojawiły się jednak później jego utwory. Na imprezie zjawiły się zarówno osoby młodsze, jak i starsze, które pamiętają Krawczyka zarówno z
czasów jego początków, jak i późniejszych sukcesów. Płytkie uwagi Norbiego nie zrobiły większego wrażenia. Norbi był – pośpiewał, kilka braw zebrał i ustąpił miejsca kolejnym gościom.

Młoda krew

Nie tak dawno można było podziwiać na ekranach telewizorów nowy teledysk Kuby Molędy z Ewą Farną. Ten duet na pewno budzi emocje wśród młodszych słuchaczy. W Cybince zaś Kuba pojawił się ze swym starszym bratem Maćkiem Molędą, z którym tworzy zespół „Molęda”. Obu pamiętamy z sukcesów w programie "Szanasa na sukces". Choć było to dawno i chłopaki mieli trochę przerwy w muzycznej branży to wciąż potrafią poruszyć tłum. Wszyscy skandowali ich imiona, a pisków dziewczyn z pierwszych rzędów nie dało się niczym zagłuszyć (Norbi chyba był zazdrosny).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.