Facebook Google+ Twitter

Dni Dobrych Nawyków w Wielkopolsce

W dniach 22-24 kwietnia br. na terenie województwa wielkopolskiego odbywać się będą „Dni Dobrych Nawyków”, podczas których będzie można skorzystać z bezpłatnych konsultacji urologicznych, alergologicznych, kardiologicznych i gastrologicznych.

 / Fot. LogoPodczas „Dni Dobrych Nawyków” pacjenci będą mieli możliwość bezpośredniego kontaktu ze specjalistą i uzyskania odpowiedzi na swoje pytania. Uczestnicy spotkań otrzymają bezpłatne materiały edukacyjno-informacyjne, pokazujące, jak walczyć ze złymi nawykami na co dzień troszczyć się o zdrowie.

Na cykl bezpłatnych konsultacji w ramach „Dni Dobrych Nawyków” zapraszamy:

22 kwietnia w Luboniu do:
NZOZ POLI - MED, przy ul. Jana III Sobieskiego 55a, na konsultacje urologiczne. Zapisy pod numerem telefonu 600 074 172.

23 i 24 kwietnia w Kaliszu do:
Kaliskiego Centrum Alergologii i Pulmonologii, przy ul. Podkowińskiego 2, na konsultacje alergologiczne. Zapisy bezpośrednio w przychodni.

23 kwietnia w Poznaniu do:
Specjalistycznego Ośrodka Diagnostyczno-Terapeutycznego, przy ul. Kasprzaka 16, na konsultacje kardiologiczne. Zapisy bezpośrednio w przychodni lub pod numerem telefonu 61 866 44 26.
NZOZ Poznańskiego Centrum Zdrowia, na os. Winiary 10c, na konsultacje kardiologiczne. Zapisy bezpośrednio w przychodni lub pod numerem telefonu 61 823 30 62

24 kwietnia w Swarzędzu do:
„Diagter” Zespołu Przychodni Lekarza Rodzinnego, przy ul. Piaski 8, na konsultacje gastrologiczne. Zapisy bezpośrednio w przychodni lub pod numerem telefonu 61 817 25 49.

Cykliczne spotkania z lekarzami kardiologami, urologami, gastrologami i alergologami organizowane są w ramach programu edukacyjnego „Zentiva - zmieniamy przyzwyczajenia” od początku 2009 roku we wszystkich regionach kraju. Celem akcji jest ułatwienie pacjentom dostępu do lekarzy specjalistów. W 2009 roku z porad lekarskich udzielanych w czasie „Dni Dobrych Nawyków” skorzystało 21 tys. pacjentów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.