Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

24148 miejsce

Dni Dzierżoniowa w cieniu skandalu

XXXIII dni Dzierżoniowa rozpoczęte. Za nami występ grup kabaretowych i największej gwiazdy dzierżoniowskiej imprezy - Dody. Występ Dody stał jednak pod znakiem zapytania. Wszystko przez przeciwników artystki.

 / Fot. www.dok.plDzierżoniowska impreza rozpoczęła się od piątkowego popołudnia, kiedy to na scenie znajdującej się na stadionie miejskim mogliśmy podziwiać młode, dopiero rozwijające się gwiazdy polskiego kabaretu, jak i "weteranów" sceny m.in. Ani Mru Mru. Był to jednak dopiero przedsmak tego czego mogli być świadkami nie tylko mieszkańcy Dzierżoniowa, ale też przybyli do tego malowniczego miasta goście.

Na sobotę bowiem zaplanowano dwa koncerty znanych kobiet polskiej sceny: Paulii i Dody. Nie bez przyczyny z zapartym tchem zebrani oczekiwali na występ tej drugiej. Nie tylko za sprawą zapowiedzi znakomitego show, ale niepewności czy Doda w ogóle pojawi się na Dzierżoniowskiej scenie. Wszystko za sprawą protestu złożonego przez Ogólnopolski Komitet Obrony przed Sektami ze Szklarskiej Poręby.

Protest tłumaczyli tym, iż ich zdaniem na tym koncercie Doda kolejny raz będzie obrażała uczucia religijne. Próba przekonania burmistrza Dzierżoniowa, aby odwołać występ nie przyniosła jednak skutku. Bowiem, jak powiedzieli organizatorzy koncertu, wiązałoby się to z dużymi stratami finansowymi i sporym odszkodowaniem dla samej artystki. Wszystkich którzy zdecydowali się jednak na koncert przyjść, spotkało mnóstwo atrakcji ze strony zespołu, jak i samej artystki, która m.in wyszła z trumny, a następnie została w niej wyniesiona ze sceny.

Tym, którzy po wczorajszych emocjach nie mają jeszcze dość. Polecamy dzisiejsze występy Tercetu Egzotycznego i Urszuli.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.