Facebook Google+ Twitter

Dni Hesji w cieniu tragedii

W cieniu tragedii odbywają się tegoroczne Dni Hesji. W wyniku wypadku sterowca śmierć poniósł pilot.

 / Fot. Paweł MajchrzakDni Hesji 2011 rozpoczęły się 9 czerwca. Impreza od 1960 roku co roku ściąga setki tysięcy gości, na kilku scenach występują zarówno lokalne zespoły, jak i wielkie gwiazdy światowej muzyki. W tym roku impreza odbywa się w miejscowości Oberursel niedaleko Frankfurtu nad Menem. W pierwszych dniach publiczności zaprezentował się m.in. zespół Roxette, w weekend w Hessentagarena pojawią się Scorpions, Bryan Adams oraz Linkin Park.

Święto w cieniu tragedii


źródło: http://en.wikipedia.org/wiki/File:Goodyear_Blimp_-_Spirit_of_Innovation.jpg, lic.: Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 / Fot. Hughs
W niedzielę doszło do tragicznego wypadku z udziałem reklamowego sterowca. Podczas podchodzenia do lądowania z niewiadomych przyczyn zeppelin z 3 reporterami i pilotem na pokładzie zaczął płonąć. - Świadkowie wypadku zeznali, że słyszeli dziwne odgłosy dochodzące z silnika sterowca - powiedział rzecznik prokuratury w Giesen, Klaus Bender. Trzem pasażerom udało się wyskoczyć ze sterowca, chwilę później maszyna rozbiła się w miejscowości Reichelsheim. Śmiertelną ofiarą wypadku był 52-letni australijski pilot.

Zdjęcia z wypadku sterowca w Hesji.

Śledczy badają przyczyny niedzielnego wypadku.

Dni Hesji 2011 potrwają do niedzieli.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.