Facebook Google+ Twitter

Dni Kobiet w Kutnowskim Domu Kultury

W Kutnie od 7 do 9 marca odbyły się Dni Kobiet, których głównym organizatorem był Kutnowski Dom Kultury. Można było udać się do kina, wygrać karnety na zabiegi kosmetyczne; na zakończenie z recitalem wystąpił znany aktor - Jacek Borkowski.

Każda kobieta mogła udać się na poradę w sprawach zdrowotnych.  / Fot. Piotr Panfil Dni Kobiet w Kutnie trwały trzy dni, a głównym organizatorem był Kutnowski Dom Kultury. W piątek i sobotę mieszkańcy wybrali się do KDK-u na prezentacje firm kosmetycznych, fryzjerskich i medycznych oraz na filmy, co ważne: nie tylko dla kobiet.

Każdy, kto przybył na miejsce skosztował wspaniałych sałatek przygotowanych przez uczniów Zasadniczej Szkoły Zawodowej numer 2 im. Antoniego Troczewskiego w Kutnie. Kobiety udały się po porady kosmetyczne Studia Sun-Spa.

Jacek Borkowski / Fot. Piotr Panfil Bardzo interesująco dla pań było w sobotę. Rozpoczęło się od filmu „Kelnerka”, który wyemitowano w Kutnowskim Domu Kultury o godzinie 17. Po projekcji były
dermatologiczne i kosmetyczne porady NZOZ „Dermex” w Kutnie. Wieczorem zostały rozlosowane nagrody: cztery karnety na wykonanie peelingu chemicznego, fizycznego lub też mechanicznego z maską algową. Również Studio „Sun-Spa”, (mieszczące się przy ul. Barlickiego 2 w Kutnie) nie zapomniało o gościach. Kobiety przybyłe na projekcję wzięły udział w losowaniu zabiegu do kwoty 120 zł.

Jacek Borkowski / Fot. Piotr Panfil W niedzielę, wystąpił znany aktor z serialu „Klan”– Jacek Borkowski z zespołem Swing Band 9. Spotkanie odbyło się na scenie Kutnowskiego Domu Kultury. Borkowski z zespołem śpiewał piosenki, m.in. Franka Sinatry i Wojciecha Młynarskiego. Nie zabrakło również śmiesznych monologów.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Za to że jesteś na miejscu zawsze i informujesz co się dzieje lokalnie

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.