Facebook Google+ Twitter

Dni Malborka - "Między folkiem a rockiem"

W dniach 25-26 czerwca odbędą się Dni Malborka. Na gości i mieszkańców czekają, jak co roku liczne atrakcje.

Miasto Malbork serdecznie zaprasza na swoje święto. Dni Malborka odbędą się w tym roku
pod hasłem " Między folkiem a rockiem ". Będzie można usłyszeć różnorodne gatunki muzyczne. Na osiedlu Południe wystąpią m.in. malborskie zespoły muzyczne: LONT i Etna Kontrabande oraz zespoły taneczne Impuls, Uśmiech, FM`98 i SDF z Miejskiego Domu Kultury. Zaśpiewają też Ania Szatybełko oraz zespół Airam z MDK Ratusz.

Na zakończenie wystąpią gwiazdy: Budka Suflera i Patrycja Markowska. Na fanów muzyki elektronicznej, także czeka nie lada atrakcja - po koncercie Patrycji Markowskiej wystąpi w roli dziżeja, znany z Teleexpressu, Hirek Wrona.

W przerwie między koncertami, będzie można przegryźć coś w punktach gastronomicznych. Będą też przygotowane liczne atrakcje dla najmłodszych.

W pierwszym dniu imprezy na deptaku miejskim, przed namiotem Urzędu Miasta - wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w loterii fantowej, organizowanej w ramach kampanii - Malbork- kocham to miasto! Na Dniach Malborka będzie można także dowiedzieć się czegoś na temat inwestycji realizowanych w mieście oraz poznać oficjalną maskotkę Malborka -rycerzyka Marianka.

W trakcie imprezy Bpoznać osobiście oficjalną maskotkę Malborka -sympatycznego rycerzyka Marianka

26 czerwca w ramach obchodów Dni Miasta odbędzie się Turniej Darta o Puchar Burmistrza Miasta Malborka. Turniej organizuje Pub Baszta, początek o godz. 15. Z kolei 30 czerwca w GKO odbędzie się Turniej Brydża Sportowego o puchar Burmistrza Miasta Malbork, start o godz. 17.

25 czerwca ( piątek ) - Osiedle Południe

19:30- ETNA Kontrabande
20:30 - Ania Szatybełko
21:00- Budka Suflera

26 czerwca (sobota)- Osiedle Południe

17:30 Zespoły taneczne z miejskiego Domu Kultury- Uśmiech, Impuls, FM`98, SDF
18:30- Airam
19:00- LONT
21:00- Patrycja Markowska
22:30 do 01:00 Hirek Wrona DJ

Informacje o artystach:

Zespół Lont
Zespół o zespole

Ania Szatybełko
Jej dotychczasowe sukcesy to m.in: I miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki „My XXI Wiek” w Bułgarii (2007), II miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki „Magia Italiana” we Włoszech (2008), Nagroda w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenek Lat 60-tych i 70-tych w Wyszkowie (2009). Przez 5 lat wraz z zespołem wokalnym „Balbiny” śpiewała w chórku programu „Od przedszkola do Opola”.
Wystąpiła m.in. w „Szansie na sukces”, „Tak to leciało”, „Talent za talent”.


Dziękuję Miejskiemu Domu Kultury, który organizuje koncerty w Malborku, za pomoc i przekazanie szczegółowych informacji dotyczących Dni Malborka, przekazanie danych o zespołach oraz za udostępnienie zdjęć.Plakat Dni Malborka / Fot.  MDK Malbork

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.