Facebook Google+ Twitter

Dni otwarte w krakowskim Mc Donald's

Restauracja McDonald's w Krakowie, przy ul. Floriańskiej, organizuje dni otwarte dla wszystkich chętnych. Szczególnie dla tych, którzy poszukują pracy.

Restauracja Mc Donald's na ulicy Floriańskiej w Krakowie.Przychodząc do restauracji 21 lub 22 kwietnia, pomiędzy godziną 11:00 a 15:00, będziemy mieli możliwość zwiedzenia zaplecza restauracji oraz pomieszczeń socjalnych. Pracownicy opowiedzą o sobie i o swojej pracy, zgodnie z tym co jest napisane na ulotce reklamowej: "Opowiemy ci o ścieżce kariery w naszej restauracji. Kto wie, może nawet zechcesz do nas dołączyć i w następnej edycji Dni Otwartych to Ty będziesz oprowadzał gości?". O podjęciu pracy w tej firmie zadecyduje już każdy z nas. Dowiedzieć się można również jak przygotowane są posiłki w restauracji. Wiele osób zarzuca, że ta sieć restauracji podaje nieświeże posiłki, a jedzenie jest niezdrowe. Dlatego też w każdej z restauracji Mc Donald's na ulotce reklamowej z tyłu, kładzionej na tacy z jedzeniem umieszczona jest tabela wartości odżywczych, którą restauracja musi podawać w widocznym dla klienta miejscu. Jeżeli na własne oczy chcesz zobaczyć, jak pracuje się w restauracji, od której nazwy wywodzi się termin "Makdonaldyzacja" , odwiedź tę restauracje w Krakowie, przy ul. Floriańskiej 55.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Jeszcze w szkole zawodowej to nasza wychowawczyni oprowadzała mnie i moja klase po poznańskim MCdonaldsie. Powiem wam szczerze nie było co ogladać:) Praca w tym Fast Foodzie nie jest bardzo miła jak widziałem te chemiczne żeczy np. bułki i te kotlety ktore mają date przydatności do 10 lat to byłem wsciekły na to wszystko

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.