Facebook Google+ Twitter

Dni Promocji Zdrowia we Wrocławiu

4 edycja Wrocławskich Dni Zdrowia w tym roku odbędzie się pod hasłem: "Zdrowie – najlepsza inwestycja". Celem kampanii jest zachęcenie mieszkańców miasta do zdrowego stylu życia i regularnych badań profilaktycznych.

Jak czytamy na stronie wroclaw.pl Dni Promocji Zdrowia będą trwały przez cały weekend (25 i 26 września). W sobotę, w Ogrodzie Botanicznym od godziny 14.00 do 18.00 będzie można skorzystać z bezpłatnych porad lekarzy, psychologów, dietetyków, stomatologów oraz zrobić podstawowe badania profilaktyczne. Odbędzie się tam również pokaz udzielania pierwszej pomocy. Atmosfera imprezy ma sprzyjać dzieciom, które animowane przez artystów będą współtworzyły teatr zdrowia.

Nieco wcześniej, w godzinach od 10.00 do 16.00 w Parku Słowackiego odbędą się sportowo-rekreacyjne zawody pod hasłem "Bieg po zdrowie". Organizatorzy zapowiadają, że na zwycięzców czekają nagrody.

W najbliższą niedzielę wypada Światowy Dzień Serca. Z tej okazji w godzinach od 14.00 do 18.00 w Ogrodzie Botanicznym, Dolnośląskie Centrum Chorób Serca "Medinet" zaprasza na bezpłatne porady oraz badania kardiologiczne.

O godzinie 11.00 odbędzie się peleton rowerowy. Cykliści przejadą trasą od Stadionu AWF do Stadionu Miejskiego na Pilczycach, w pobliżu którego odbędzie się piknik.

Celem kampanii jest zachęcenie mieszkańców miasta do zdrowego stylu życia i regularnych badań profilaktycznych.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 24.09.2010 19:38

W naszym mieście organizujemy pod patronatem burmistrza "bieganie na śniadanie". W każdą sobotę 4 grupy nordic walking wyruszają na swoje trasy.
Promocja zdrowego stylu życia jest w dzisiejszych czasach niezbędna. 5*

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 24.09.2010 18:50

Dobre wiadomości, dziękuję:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.