Facebook Google+ Twitter

Dni Zdrowego Seniora we Wrocławiu

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-04-23 16:13

W dniach 5-7 marca, w Centrum Handlowym Magnolia we Wrocławiu odbyły się Dni Zdrowego Seniora. W ramach cyklu spotkań, organizowanych przez sklep MegaSenior, przygotowany został specjalny program dla seniorów.

Dzięki współpracy nawiązanej między organizatorem a zainteresowanymi podmiotami, w ciągu 3 dni każdy zainteresowany senior mógł zapoznać się z usługami i produktami, które oferuje dla niego Wrocław. Przygotowana oferta została podzielona na bloki: medyczny, rekreacyjny oraz technologiczny.

Pierwszego dnia seniorzy, mogli skorzystać z bezpłatnych badań słuchu przeprowadzanych przez Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Osób z Wadą Słuchu. Obok oferty medycznej, przygotowany został pokaz Nordic Walking w wykonaniu instruktorów Stowarzyszenia Promocji Sportu FAN. W czasie pokazu instruktor opowiadał w jaki sposób dobierać kijki oraz na jakie elementy zwracać uwagę przy kompletowaniu sprzętu.

Atrakcją w ostatnim dniu była prezentacja możliwości systemu TeleOpieki. Dzięki wrocławskiej firmie Centrum TeleOpieki, seniorzy mieli możliwość zapoznania się ze sprzętem, który zapewnia większe poczucie bezpieczeństwa osobom samotnym w nagłych wypadkach.

Dzięki temu, że program „Dni Zdrowego Seniora,” zaplanowany został na weekend, a wszystkie wydarzenia odbywały się w godzinach popołudniowych, każdy zainteresowany senior mógł skorzystać z przygotowanej oferty. Czekamy na więcej!

Autor: Radosław Zarzeczny
Tekst pierwotnie opublikowany na stronie ithink.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Nie dawno uśmiałem się w pewnej instytucji w Gdańsku. Załatwiałem sprawę i urzędniczka pyta ile mam lat, odpowiadam szczerze 52 to panu się należy ulga, będzie pan zwolniony z niektórych opłat bo jest pan seniorem. Myślałem że padnę ze śmiechu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

No tak, jak już jest człowiek w takim wieku, że go nazywają seniorem to zdrowie robi się najważniejsze! A jak wiadomo lepiej zapobiegać niż leczyć:)

http://bycseniorem.pl/Cialo_i_umysl_26

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.