Facebook Google+ Twitter

DO 2010 Roku. Bartłomiej Kowalewski: Wygrana dodaje skrzydeł

Bartłomiej Kowalewski, Dziennikarz Obywatelski 2010 Roku w kategorii Technologie, opowiada o udziale w konkursie, swoich planach i radości z wygranej.

 / Fot. Bartłomiej KowalewskiZapytany o odczucia, Bartłomiej Kowalewski stwierdził, że jest bardzo zadowolony z uznania dla jego materiału. - To, co proponuję dla Bartka, to rewolucyjne rozwiązanie w ratowaniu cennych historycznie pomników przyrody, a Dąb Bartek to niekwestionowany król polskich lasów.

Laureat opowiedział też o ostatnich godzinach głosowania. Jak stwierdził, brak internetu uniemożliwił mu śledzenie wyników, ale po północy otrzymał informację, że wygrał w kategorii Technologie. - Po północy obudził mnie komunikat, że wygrałem o tak zwany mysi włos. Poczułem wielką ulgę, że nie zawiodłem - dzieli się wrażeniami Bartłomiej Kowalewski.

Autor ma nadzieję, że dzięki wygranej jego walka o uratowanie Bartka będzie teraz traktowana poważnie. Dodaje, że ma świadomość, iż ubywa "weteranów polskich lasów". Założył też ze znajomymi fundację Szanujmy Bartka.

- Oczywiście, że wygrana dodaje skrzydeł i pobudza do działania. Moja przygoda z dziennikarstwem zaczęła się od apelu o ratowanie Bartka, a jak się zakończy pokaże czas.

Pytany o plany na przyszłość mówi, że ma zamiar wziąć udział w rajdzie charytatywnym Złombol 2011 z Katowic do Loch Ness w Szkocji, który wystartuje 23 lipca.

Na co dzień Bartłomiej Kowalewski pracuje jako ogrodnik w Muzeum Narodowym w Kielcach, a w weekendy zajmuje się dziennikarstwem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Gratuluję.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Artur
 • Artur
 • 23.06.2011 15:10

Gratuluję !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Artur Okła
 • Artur Okła
 • 11.06.2011 20:24

Gratulacje. :) Mimo, że sam na Niego glosowałem. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
ekolog
 • ekolog
 • 09.06.2011 16:59

Takie starania mają głęboki sens a nie przykuwaniem się łańcuchem do jakichkolwiek drzwi.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Joanna Biegała
 • Joanna Biegała
 • 09.06.2011 08:54

Gratuluję. Cieszę się, że praca społeczna jaką wykonywał p.Bartłomiej od wielu lat na rzecz uratowania dębu Bartek została nagrodzona. Dzięki konkursowi udało się p.Bartłomiejowi pokazać idee ratowania dębu i jednocześnie ogólnie ratowania skarbów naszej polskiej przyrody.
Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Dąb Bartek
 • Dąb Bartek
 • 08.06.2011 23:32

Dziękuje

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wszystkim zwolennikom mojej osoby, dębu Bartka i idei ratowania weteranów polskich lasów chciałby gorąco podziękować za poparcie.
Szczególnie http://www.ratujmybartka.pl/ , Bractwu Bartkowemu, moim dzieciom oraz polskiej niezapominajce Pana Andrzeja Zalewskiego.
,, Pamiętajcie o ogrodach przecież z stamtąd wyszliście"

pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń
konkurent
 • konkurent
 • 08.06.2011 21:59

gratuluję

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.