Facebook Google+ Twitter

DO 2010 Roku. Marcin Kawa: cieszę się, że ludzie oglądają filmy i lubią o nich czytać

Marcin Kawa, Dziennikarz Obywatelski 2010 Roku w kategorii Kultura, o laurze zdobytym w konkursie Wiadomości24.

Nie pierwszy, ale największy dotąd sukces

Zapytany o odczucia, które wzbudziło w nim zwycięstwo w kategorii Kultura konkursu Dziennikarz Obywatelski 2010 Roku, Marcin Kawa mówi: - Emocje towarzyszyły mi przez cały czas trwania plebiscytu, a były tym większe, że w konkursach organizowanych przez Wiadomości24.pl biorę udział od 5 lat i jak dotąd zawsze zajmowałem miejsca na podium. To budujące, że po prawie 7 latach prowadzenia bloga zainteresowanie nim wciąż jest duże - dodaje.

Przypomnijmy, że w plebiscycie Bloger Roku w edycjach 2006-2009 Marcin Kawa zdobywał na zmianę III i II miejsce w kategorii Kultura i media. – To zwycięstwo nie jest więc pierwszym, ale jak dotąd największym moim sukcesem w konkursie Wiadomości24 – podsumowuje Laureat.

Udział w konkursie Dziennikarz Obywatelski 2010 Roku przysporzył Marcinowi Kawie popularności. – Zarówno zgłoszona do konkursu recenzja filmu „Czarny łabędź”, jak i cały blog przez wielu są odbierane pozytywnie, czego dowody znajduję w komentarzach i emailach – kontynuuje Laureat kategorii Kultura, i dodaje: - Czytelników mi przybyło. Myślę, że wielu z nich dowiedziało się o blogu właśnie dzięki konkursowi. To niezwykłe, że już samo czytanie o filmach i kinie wzbudza zainteresowanie.

Plany na przyszłość

Pytany o dziennikarskie plany na kolejne lata, Marcin Kawa zdradza, że dotychczasową formułę bloga chciałby rozwinąć do postaci samodzielnej strony, niezmiennie jednak poświęconej recenzjom premier filmowych i ścieżek dźwiękowych, doniesieniom ze świata filmu i newsom otrzymywanym wprost od dystrybutorów filmowych.

– To jednak sfera przyszłości – zaznacza Laureat kategorii Kultura. - W tym momencie chciałbym przede wszystkim podziękować wszystkim swoim czytelnikom; tym którzy czytają mój blog od dawna i tym, którzy dopiero go poznają. Dziękuję Wam za wszystkie głosy. Zapraszam również do współpracy wszystkich, którzy lubią pisać i czują potrzebę wypowiadania się o kinie. Do zobaczenia.

Kliknij, aby przejść do prezentacji sylwetki Laureata konkursu Dziennikarz Obywatelski 2010 Roku w kategorii Kultura

Przypominamy, że wszystkie nagrody w konkursie Dziennikarz Obywatelski 2010 Roku wręczymy 14 czerwca podczas gali finałowej w Centrum Nauki Kopernik. Zapraszamy na uroczystość po wcześniejszym potwierdzeniu obecności na mail: doroku@wiadomości24.pl.

Dziennikarz Obywatelski 2010 Roku / Fot. w2414 czerwca okaże się, komu Kapituła konkursu przyznała tytuł Dziennikarz Obywatelski 2010 Roku i nagrodę 10 tys. zł.

Podczas gali wręczymy też nagrodę specjalną Subaru dla autora najlepszego tekstu na temat bezpieczeństwa podczas podróży i nagrodę dla jednej z osób głosujących przez SMS - w obu przypadkach będą to bony na zagraniczne wycieczki wartości 3 tys. zł.


Wróć do listy Laureatów


Zobaczyć szczegółowe wyniki głosowania


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

czerwona Łapa
  • czerwona Łapa
  • 15.06.2011 14:05

Nie przesadzasz czasem? Mistrzu podejrzeń? Ciekaw jestem jak traktujesz bliskich i znajomych wszędzie widzisz dyshonory i podstępy? Żyj i daj żyć innym.

A masz czerwoną Łapę na pożegnanie;)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Tadeusz Sobota
  • Tadeusz Sobota
  • 14.06.2011 16:07

Panie Marcinie. Link z galerii konkursowej w kategorii Kultura prowadzi do strony z pana recenzją filmu Czarny Łabędź.
http://filmnews.blog.onet.pl/CZARNY-LABEDZ,2,ID422337530,n

Nie wiem czy to pana blog osobisty, czy recenzja jest na stronie kogoś innego.

Nie mniej zwracam uwagę, że u góry strony jest reklama kierująca do oszustów internetowych, naciągających na Domowy System Zarabiania.

Myślę, że dla dziennikarza obywatelskiego jest to dyshonor figurować na stronie obok takiej reklamy. Zwłaszcza, kiedy kibicujący konkursowi DO Roku chętnie sięgają po nagrodzone materiały.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.