Facebook Google+ Twitter

DO 2011 Roku. Wyślij SMSa z uzasadnieniem i wygraj wycieczkę za 3 tys. zł!

Trwa etap głosowania na Dziennikarza Obywatelskiego 2011 Roku. Czy wiesz, że wysyłając SMSa na jednego z kandydatów możesz wygrać wycieczkę wartą 3 tys. zł? Wystarczy, że interesująco i oryginalnie uzasadnisz swój wybór!

 / Fot. W24W konkursie Dziennikarz Obywatelski 2011 Roku atrakcyjne nagrody mogą wygrać nie tylko jego uczestnicy, ale również osoby głosujące za pomocą SMSów! Wystarczy, że mieszcząc się w limicie znaków, uzasadnisz w wiadomości swój wybór. Autor najciekawszego, najoryginalniejszego smsowego uzasadnienia, otrzyma bon na wycieczkę zagraniczną z oferty biura turystycznego Adriatyk o wartości 3 tys. zł oraz nagrodę pieniężną w wysokości 333 zł.

Głosować można na stronie doroku.wiadomosci24.pl. Po kliknięciu w jedną z ośmiu kategorii, pojawi się lista kandydatów z unikalnym numerem, który należy wpisać w SMSie. Następnie, po spacji, uzasadniamy wybór. Koszt wysłania jednego SMSa pod nr 7155 to 1,23 zł. Potwierdzeniem prawidłowego oddania głosu jest komunikat zwrotny. Można wysłać dowolną liczbę SMSów.

Pamiętajcie, że Autor SMSa, w którym znajduje się tylko numer kandydata bez uzasadnienia, nie bierze udziału w konkursie i nie ma szans na wygranie wycieczki!

SMSowe głosowanie na Dziennikarza Obywatelskiego 2011 Roku trwa do północy 18 maja 2012 roku.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

konkursowicz
  • konkursowicz
  • 08.05.2012 16:46

Witam
Kto oceni oryginalność uzasadnienia, jak będzie wyłonione to gremium, kiedy to zrobi i czy na jawnym posiedzeniu. Na te pytania poproszę odpowiedź.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.