Facebook Google+ Twitter

Do festiwalu Pitchfork zostały dwa tygodnie

Już między 1 a 3 listopada w Paryżu z okazji 15-lecia istnienia jednego z najbardziej wpływowych pism muzycznych w Europie odbędzie się naszpikowany koncertami festiwal.

 / Fot. plakatBodajże ostatnia aż taka dawka muzyki w festiwalowej, skondensowanej formie w tym roku czeka nas właśnie na jubileuszowej imprezie na cześć 15-lecia istnienia najbardziej wpływowego magazynu muzycznego w Europie, która już za dwa tygodnie zacznie się w Paryżu.

Tak jak pisałam w swoim artykule kilka tygodni temu, cała śmietanka alternatywnej muzyki z ostatniego sezonu, często z długo wyczekiwanymi, nowymi albumami, zjedzie się do stolicy Francji, by przez trzy dni świętować urodziny Pitchforka.

Pierwszego dnia, pierwszego listopada, na scenach Grande Halle de la Villette w Paryżu, od godziny 16 do 2 w nocy pojawią się takie gwiazdy jak M83, Sebastian Tellier, James Blake, Factory Floor, Japandroids, How to Dress Well, AlunaGeorge czy Jogn Talabot i DIIV.Następnej nocy zobaczymy Animal Collective, Fuck Buttons, Robyn, The Walkmen, Chromatics, The Tallest Man on Earth, Wild Nothing, Jessie Ware, Outfit i Ratking.

Wreszcie sobotnia festa potrwa aż do 6 rano i tym razem czekają na nas Grizzly Bear, Simian Mobile Disco, Totally Enormous Extinct Dinosaurs, Breton, Liars, Twin Shadow, Disclosure, Cloud Nothings, Purity Ring, Julio Bashmore, Rustie, Detah Grips i Isaac Delusion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.