Facebook Google+ Twitter

Do francuskich księgarni trafi książka o związku Bruni - Sarkozy

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-06-12 07:58

Do francuskich księgarni trafi dziś książka, która ma odsłonić kulisy związku Carli Bruni i prezydenta Nicolasa Sarkozy'ego.

Carla potwierdza w niej, że do spotkania z obecnym mężem doszło w listopadzie 2007 roku, w mieszkaniu jednego z francuskich wydawców, i że chodziło o "randkę w ciemno". Spotkanie zostało celowo zaaranżowane, aby piosenkarka i była modelka w jednej osobie poznała prezydenta Francji. Przy stole spotkały się trzy pary i ich dwoje, nie mających partnerów. Nicolas natychmiast oczarował Carlę swoją energią, poczuciem humoru, inteligencją i ogromnym wdziękiem. Urok trwa do dzisiaj. Carla Bruni dementuje plotki o swojej rywalizacji z pełną wdzięku Arabką, Rachidą Dati, ministrem sprawiedliwości.

Carla Bruni pozostaje w dyskretnym cieniu swego męża, któremu sporadycznie towarzyszy w jego podróżach. Największy szum medialny wywołała jej podróż do Anglii, gdzie oczarowała Brytyjczyków. Teraz nagrała kolejną, trzecią płytę, która powinna ukazać się we wrześniu. Tym razem Bruni nie zamierza wyruszyć w promocyjne tournee po Francji. Nagra jedynie kilka klipów.

Pierwsza Dama Francji wyklucza rezygnacji z kariery artystycznej. Chce się zająć walką z ubóstwem na świecie. Carla zapowiedziała, że dopóki jej mąż jest prezydentem Republiki, nie zamierza występować na scenie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.