Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

10700 miejsce

Do It 4 Fun, czyli jak zaskoczyć warszawiaków?

Marcin Frej z zawodu pedagog, a prywatnie założyciel grupy Do It 4 Fun organizującej na terenie Warszawy akcje flash mobowe oraz happeningowe sądzi, że rzeczywistości się nie zmieni, ale można sprawić, że ktoś się uśmiechnie, a przy okazji będzie się dobrze bawić. W jaki sposób to zrobić?


Osoby aktywnie biorące udział w akcjach zorganizowanych przez grupę znajdują się w przedziale wiekowym między trzynastym a dwudziestym piątym rokiem życia. Młodzież jest przyszłością, więc warto spojrzeć na ich poczynania z innej strony. Być może jedynym co "starsze pokolenia" mogą zrobić jest zaakceptowanie ciągłych zmian w postrzeganiu świata na przestrzeni lat?


Absurdalne, ale podziw budzi


Wielu z nas uważa, iż są to bezsensowne wygłupy. Jednak, gdy jesteśmy świadkami akcji flash mobowej wydaje nam się to ciekawe i zabawne. Najciekawszym jest to, iż uczestnicy nie dostają za to żadnego wynagrodzenia materialnego. W tej chwili są o wiele mniej popularne niż trzy lata temu, gdyż wiele grup robiło tzw. freeze (zastyganie w miejscu) czy hug day (przytulanie wszystkich napotkanych ludzi). Plusem jest to, iż nie jesteśmy przyzwyczajeni do różnego rodzaju dziwaków, więc łatwiej przykuć uwagę przypadkowych ludzi.
Zachęciło was to? Jeśli chcecie wziąć udział w akcji flash mobowej odwiedzajcie stronę Do It 4 Fun i czekajcie na zorganizowanie kolejnej "imprezy". Macie własne pomysły? Śmiało przedstawiajcie je organizatorom!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.