Facebook Google+ Twitter

Do kin wchodzi film Koterskiego "Baby są jakieś inne". Zobacz trailer

Już dziś na ekrany kin wchodzi najnowszy film Marka Koterskiego "Baby są jakieś inne". W głównych rolach występują: Adam Woronowicz i Robert Więckiewicz.

 / Fot. materiały prasowe - plakatW "Baby są jakieś inne" Marek Koterski bawi się damsko-męskimi stereotypami, osią filmu czyniąc opowieść o dwóch mężczyznach, którzy przemierzają w nocy Polskę samochodem, dyskutując o tytułowych "babach".

Jednego możemy być pewni: Koterski, jeden z nielicznych naszych reżyserów, który potrafi robić kino autorskie, postara się, by było i śmiesznie, i strasznie. W swoich produkcjach przyzwyczaił nas do genialnego słowa mówionego. A wiele dialogów z jego wcześniejszych filmów uzyskało już status kultowych.

"W tym filmie ma znaczenie nie tylko to, co mówimy, ale też jak mówimy. Istotny jest rytm, kolejność padania słów, istotne są powtórzenia. Kiedy już nauczymy się tego wszystkiego na pamięć, to musimy to odpowiednio zagrać" – tłumaczył Robert Więckiewicz.

Adam Woronowicz grający w filmie postać Adama Miauczyńskiego przyznaje, że jest to bardzo przewrotny film, podczas projekcji którego, na początku bardziej śmieją się kobiety, a później mężczyźni.

Koterski w swoich filmach często porusza tematykę męsko-damską. Jednak głównymi bohaterami jego filmów są mężczyźni. Czy i w tym przypadku taka konwencja odniesie sukces? Możemy się przekonać już od dziś.

"Baby są jakieś inne" od 14 października na ekranach polskich kin.

Zobacz trailer "Baby są jakieś inne"
Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

@@@@@
  • @@@@@
  • 21.10.2011 16:23

Taaaa, baby są jakieś inne, bo faceci to kosmici.

Komentarz został ukrytyrozwiń
wojo
  • wojo
  • 14.10.2011 16:18

Może być dobry film :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.