Facebook Google+ Twitter

Do Łodzi przylecieli D. Gahan, M.L. Gore i A. Flether

Około godziny 16 na łódzkim lotnisku Lublinek wylądował samolot z muzykami zespołu Depeche Mode. Niestety muzycy nie pojawili się przed wejściem do hotelu.

Materiał promujący płytę Sounds of The Universe / Fot. materiały promocyjneDo łódzkiego hotelu Andel's przybyli muzycy zespołu Depeche Mode, którzy zagrają w Łodzi dwa koncerty. Niestety, ku zdziwieniu zebranych kilkudziesięciu fanów i fotoreporterów, muzycy nie weszli głównym wejściem do hotelu tylko ukradkiem zostali wwiezieni parkingiem wewnętrznym. Nie wiadomo dlaczego tak się zachowali.

Na twarzach fanów rysowało się zażenowanie. W rozmowach między nimi można było usłyszeć, że zostali potraktowani jak społeczeństwo niższej kategorii, a nie wierni i oddani fani zespołu. Żaden z managerów nie wyszedł do fanów i dziennikarzy by wyjaśnić zaistniałą sytuację.

- Czyżby członkowie zespołu uważali się za najlepszych na świecie? Przed koncertem U2 można było się z muzykami spotkać przed hotelem i w ten sposób pokazali oni pełen profesjonalizm - powiedział mi Marcin, jeden z zebranych fanów.

- Nie można tak traktować fanów i dziennikarzy, dlaczego oni tak się zachowali, nie wiem i nie potrafię sobie tego wytłumaczyć - mówi Iwona z Sosnowca, która przyjechała dla nich do Łodzi na koncert.

Niestety do tej pory nikt nie udzielił żadnej informacji tłumaczącej dziwne zachowanie zespołu. W firmie Live Nations nikt nie chciał się wypowiadać na ten temat oficjalnie, zakulisowo usłyszeliśmy, że to manager zespołu zalecił takie działania.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

literówka w nazwisku Adrew, powinno być Fletcher, a nie Flether. Poza tym, tak prawdziwe zachowanie fana, nie wyszli, więc nie okazali szacunku, proszę Was. Okazali szacunek przez dwa koncerty, to Wam nie wystarcza? Gdzie jest powiedziane, że mają wyjść, a może zmęczeni, etc.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie lubię takich zachować. Ach te gwizdy ciągle zapomninają że wybierając "zawód publiczny" muszą liczyć się z uwielbieniem fanów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.