Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

10444 miejsce

Do Myślenic na 3D. Nowe kino cyfrowe w MOKiS

Myśleniczanie oraz mieszkańcy okolicznych miejscowości doczekali się kina z prawdziwego zdarzenia. Zamiast wycieczki do Krakowa, można zaoszczędzić czas oraz pieniądze i wybrać się do nowego kina 3D.

Widzowie, którzy uczestniczyli w inauguracyjnym pokazie 29 sierpnia, mogli jako pierwsi sprawdzić atuty kina MUZA. Wyświetlone zostały zwiastuny najbliższych projekcji oraz film pt. Ocean przygód 3D. Zanim jednak nastąpił symboliczny „klaps”, Ryszard Rutkowski, szef Małopolskiej Sieci Kin Cyfrowych, opowiedział o możliwości bezpośrednich transmisji wydarzeń sportowych czy kulturalnych, które będą mogły odbywać się w myślenickim kinie. "Wszystkie premiery będą odbywać się w tym samym czasie, co w krakowskich kinach" – zapewnia Małgorzata Anita Werner, dyrektor Myślenickiego Ośrodka Kultury.

W nowym kinie dziennie będzie wyświetlanych od 3 do 5 projekcji. Ceny biletów w trójwymiarze będą kosztować 15 zł dla dzieci i 17 zł dla dorosłych, podczas gdy w Krakowie za ten sam film w weekend zapłacimy odpowiednio 21zł i 26 zł oraz dodatkowo 3 zł za wypożyczenie specjalnych okularów. Za bilety na filmy 2D w wersji cyfrowej dzieci zapłacą 14zł, natomiast dorośli - 16zł. W wersji analogowej kolejno będzie to 11zł i 13zł.

Dla porównania w najbliżej położonym krakowskim multipleksie te same bilety kosztują 16 zł i 24 zł od piątku do niedzieli. Doliczając do tego choćby nawet koszty przejazdu to kwota za weekendowy wypad do kina dla dwóch osób może sięgnąć ponad 80 zł, podczas gdy tuż za przysłowiowym „rogiem” znajduje się profesjonalna i niczym nieodbiegająca od tych multipleksowych profesjonalna sala kinowa.

Aktualny repertuar kina znajduje się na stronie
www.mokis.myslenice.pl

Wybrane dla Ciebie:


Zobacz inne materiałyKomentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.