Facebook Google+ Twitter

Do Radomia, na lotnicze akrobacje

W dniach 3-13 sierpnia w Radomiu odbędą się Mistrzostwa Świata w Akrobacji Samolotowej. W rywalizacji o zorganizowanie tej imprezy Radom pokonał Los Angeles.

Sympatycy lotnictwa będą mogli podziwiać ponad 80 uczestników z 20 krajów. To wydarzenie nie tylko na skalę Radomia, ale całej Polski. Bezpośredni dojazd do radomskiego lotniska usprawniony będzie dzięki komunikacji miejskiej, planowane jest zwiększenie częstotliwości kursowania autobusów dowożących widzów. Również osoby spoza Radomia nie powinny mieć problemów z dotarciem na imprezę. Radom ma bowiem dobre połączenia kolejowe i autobusowe z wieloma miastami w Polsce. Dla osób korzystających z własnego środka transportu przewidziane zostały liczne miejsca parkingowe.

Niegdyś słynący z produkcji obuwia (Radoskór) oraz maszyn do szycia i broni (Łucznik) Radom w najbliższych dniach będzie szczycił się tytułem organizatora 7 Mistrzostw Świata w Akrobacji Samolotowej. Zawody odbędą się po raz siódmy, a jako ciekawostkę należy dodać, że Polacy wygrali z amerykańskim Los Angeles.

Mistrzostwom będą towarzyszyły imprezy muzyczne. I tak 5 sierpnia zapraszamy na piknik Radia dla Ciebie, który uwieńczony zostanie koncertem Natalii Kukulskiej, natomiast 12 sierpnia uroczysty finał Mistrzostw zakończy radomska grupa IRA.

Szczegółowe informacje dostępne są na oficjalnej stronie miasta Radomia www.radom.pl oraz na oficjalnej stronie Mistrzostw: http://awac2006.com

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.