Facebook Google+ Twitter

Do sądu trafił pozew przeciwko Apple. Dotyczy systemu operacyjnego iOS 8

Dwóch mieszkańców Florydy pozywa Apple o zatajenie informacji o tym, jak dużo pamięci zajmuje najnowsza wersja systemu operacyjnego iOS 8. Mężczyźni żądają wielomilionowego odszkodowania.

 / Fot. Fot. Marco Paköeningrat CC BY-SA 2.0Paul Orshan i Christopher Denara oskarżają amerykańskiego giganta firmę Apple o to, że zataił informację o tym, jak dużo pamięci zajmuje najnowsza wersja systemu operacyjnego iOS 8. Ich zdaniem, system może zajmować aż do 23 proc. pamięci urządzeń Apple - podaje wprost.pl.

Zobacz także: Nowa przeglądarka w Windows 10? Produkt nosi kodową nazwę Spartan. Zastąpi Internet Explorera?


Nowy system operacyjny, iOS 8 zajmuje według oskarżycieli o 1.3 GB więcej, przez co użytkownicy iPhoneów, iPadów i iPodów mają mniej miejsca na przechowywanie swoich danych, takich jak zdjęcia, muzyka, czy aplikacje.

Mężczyźni chcą, aby Apple wypłacił wielomilionowe odszkodowanie, które otrzymają poszkodowane osoby. Zdaniem Orshana i Denara, było to celowe działanie firmy - po zapełnieniu pamięci użytkownicy musieliby korzystać z płatnego serwisu iCloud, gdzie mogliby przechowywać pliki.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.