Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

9010 miejsce

"Do Sejmu, do Sejmu!" Fotorelacja z manifestacji związkowców

Współautorzy: Tomasz Kossakowski

O godzinie 19 zakończyła się manifestacja związkowców "Solidarności" przed Sejmem RP w sprawie podwyższenia wieku emerytalnego. Posłów Prawa i Sprawiedliwości manifestanci przepuszczali, innych odsyłano z okrzykami: "Do Sejmu, do Sejmu!".

1 z 22 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Manifestanci od strony ul. Piotra Maszyńskiego. Fot. Filip Chochół
Manifestanci od strony ul. Piotra Maszyńskiego. Fot. Filip Chochół

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (21):

Sortuj komentarze:

(*
  • (*
  • 13.05.2012 21:03

Co to za bydlak wpadł na taki pomysł, żeby flagę narodową wykorzystać do takiego celu. Związkowiec patriota, czy po prostu debil i idiota. Jeśli przywódca związkowy toleruje takie wyczyny zapijaczonych związkowców, to sam jest również zaszczańcem i zasrańcem. Mógł równie dobrze wziąć chorągiew ze Świątyni Częstochowskiej i tak samo ją zbeszczeszczyć jak flagę narodową. Albo jeszcze inaczej...łatwiej byłoby chyba temu bydlakowi ściągnąć z dupy osrane gacie i nakryć nimi tą trumnę. Zapamiętaj bydlaku jeden, że flaga narodowa nie służy do takich celów. To, że w sejmie jest bagno wszyscy otym wiemy. Z pełną odpowiedzialnością śmiem stwierdzić, że tak może postąpić tylko zwykły śmieć wywodzący się z szamba, a nie związkowiec.

Komentarz został ukrytyrozwiń
bolek
  • bolek
  • 13.05.2012 06:25

dobra gazeta reklamuje sie sama swoim poziomem.nasz dziennik zalega polki widac ze poziom slabiutki inteligentnie powiedziane.

Komentarz został ukrytyrozwiń
 Jolka
  • Jolka
  • 12.05.2012 15:35

Oj , gdyby zwolennicy PiS-u tak pracowali [ najpierw uczyli ] uczciwie jak zwolennicy PO kasa publiczna była by pełna . Oj , gdyby w państwowych zakładach nie było 40 związków budżet oszczędziłby kilka miliardów. A jak wynika ze statystyk szef związku zarabia więcej niż premier - - i jak tu nie zadymiać ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
razSierpem razMłotem
  • razSierpem razMłotem
  • 12.05.2012 11:29

Pamiętaj. Kup "Nasz Dziennik" i zbieraj podpisy za TV TRWAM ! "Do triumfu zła potrzeba tylko aby dobrzy ludzie nic nie robili" - Edmund Burke

Komentarz został ukrytyrozwiń
red
  • red
  • 12.05.2012 11:14

Ten łachudra Tusk, chyba nie do końca zdaje sobie sprawę z tego co robi....

Komentarz został ukrytyrozwiń
Benedykt Present
  • Benedykt Present
  • 12.05.2012 10:55

Nie liczcie już na zmianę wczorańszej ustawy sejmowej. Jaki rząd zrezygnuje z dodatkowych pieniędzy dla budżetu wywalczonych z olbrzymią determinacją przez premiera Donalda Tuska. Myślę, że taki rząd nigdy nie zaistnieje. Młodzież, którą ta ustawa obejmie, wydaje się mieć do niej stosunek mocno ambiwalentny - i słusznie, bo to zdolna młodzież. Pierwszą pracę rozpoczną od napędzania kasy dla właściciela firmy zatrudniającej takich super pracowników. Po czterdziestu latach składkowych (nieprzerwanej pracy!) dołączą do grona emerytów. Im nie zdarzy się bezrobocie ani raz, bo wtedy emeryturka oddaliłaby się, a przybliżyłby się osiedlowy śmietnik.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ja
  • ja
  • 12.05.2012 10:43

Strasznie pitolisz Mcafe jaki zamach smoleński ?Może to,że ostatnio samolot testowy spadł to też zamach?

Komentarz został ukrytyrozwiń
McCafe
  • McCafe
  • 12.05.2012 10:00

Sondażownie rządowe twierdzą że PO ma punkt przewagi nad PiSem. Skoro tak twierdzą, to znaczy że jest znacznie gorzej . hihihihihihi. I to mnie cieszy i wielu Polaków. Pełnia szczęścia będzie dopiero wtedy gdy zobaczymy niektórych ludzi w PO w kryminale za zamach smoleński ,za zniszczenie gospodarki!

Komentarz został ukrytyrozwiń
McCafe
  • McCafe
  • 12.05.2012 09:45

Bydło to levy...... i ci posłowie którzy głosowali za wdrożeniem tej szkodliwej reformy - to jest polskie bydło.
A ta pseudo reforma i tak trafi niedługo do sracza!

Komentarz został ukrytyrozwiń
czyt
  • czyt
  • 12.05.2012 09:38

@levy- gorszego bydła jak ty i tobie podobni to w tym kraju nie ma. Ty niczego nie rozumiesz, będziesz jeszcze kiedyś tak biegał, jak Kochanowa po placu sejmowym,ale ty masz móżdżek ptasi i tak nie kapujesz o co mi chodzi.