Facebook Google+ Twitter

Do sylwestra można bezpłatnie zwiedzać Stadion Narodowy

Dla wszystkich osób, które nie miały jeszcze okazji zobaczyć z bliska Stadionu Narodowego mamy dobrą wiadomość. W ostatnich dniach roku wejście dla zwiedzających będzie darmowe!

 / Fot. Przemysław Jahr / domena publ.Od 27 do 30 grudnia będzie możliwość bezpłatnego zwiedzania Stadionu Narodowego w Warszawie. Obiekt będzie można oglądać z przewodnikiem w grupach od 15 do maksymalnie 50 osób. Samodzielne odwiedziny stadionu nie są możliwe. Nie będzie również możliwości wcześniejszego zarezerwowania wycieczki. O kolejności wejść zadecyduje kolejność przybycia do recepcji wycieczek - podaje naszemiasto.pl

Zwiedzanie Stadionu Narodowego będzie odbywać się co godzinę, od godz. 10.00 do 18.00.

Mieszkańcy Warszawy już raz mieli okazję bezpłatnie przyjrzeć się z bliska największemu stadionowi w kraju. Przez okres wakacji obiekt był udostępniony dla wszystkich tych, których ciekawił wygląd areny Euro 2012 od środka. Obejrzeć można było dolny i górny pierścień trybuny, kaplicę wielowyznaniową, a także szatnie zawodników oraz strefę VIP. Od 4 września natomiast zwiedzać można tylko za opłatą. Bilet normalny kosztuje 15 złotych, ulgowy i dla grup 10 złotych. Koszt biletu rodzinnego to 40 złotych.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Żeby zobaczyć, że za takie pieniądze jakie na niego wyłożono, nie można było zrobić stadionu uniwersalnego, na którym można byłoby rozgrywać konkurencji lekkoatletycznych.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ale po co ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.