Facebook Google+ Twitter

Do Szanownej Redakcji i pozdrowienia zza siedmiu lodowców

Nie dywaguję, nie przypuszczam, nie wysuwam wniosków ani nie posądzam i nie obwiniam. Nie rozumiem.

Od miesiąca nie mogę: ani punktować wagi, ani oceniać, a co najważniejsze komentować.
Czasem po 5 powtórzeniu wysłania komentarza udaje się umieścić jeden na kilka dni.

Na moje liczne interwencje do Redakcji, otrzymuję odpowiedź, że to błąd w systemie, który traktuje mnie jak spamera. Takie jest ostatnie tłumaczenie, bo były i inne. Informatycy nie potrafią sobie poradzić z problemem ani też wyjaśnić przyczyny blokowania mojego IP.

Od dwóch lat mam to samo IP Swisscom, to największy i najsolidniejszy operator szwajcarski, właściciel łączy i kabli. Nagle, po dwóch latach, moje IP jest niepożądane.
Sprawdziłam, mój adres IP . prowadzi do Zurychu, (np. tak odnotowuje Facebook) a ja mieszkam o prawie 300 km dalej, w zupełnie innym kantonie.

Nie dywaguję, nie przypuszczam, nie wysuwam wniosków ani nie posądzam i nie obwiniam. Nie rozumiem, bo nie mogę pojąć, że Redakcja i technicy są bezradni.

Smutne, bo po 7 latach wiernego trwania tutaj i sporządzeniu 200 materiałów chyba niebanalnych, nie zasłużyłam sobie na taki los.
"Taki los", bo inaczej tego nazwać nie potrafię, nawet zdenerwowanie i złość już mi przeszła.

Pozdrowienia z 7 gór, lodowców, rzek i lasów. / Fot. B. Romer KukulskaTymczasem posyłam moc pozdrowień czytelnikom i Redakcji rzecz jasna, wraz z całym serwisem i sztabem technicznym.

Zapowiadam też, że nie u, że nie odpowiem na żaden komentarz pod tym wpisem, bo po prostu nie mam takiej możliwości.

Wiem, że Wiadomości24 doskonale sobie beze mnie poradzą.
Złośliwości, które mi przychodzą do głowy przemilczę.

Dziś przeddzień rocznicy wybuchu II WŚ , na skutek którego ludzie masowo uciekali na Wschód i do Warszawy, aby dwa tygodnie później znów ze wschodu uciekać na zachód. Te ucieczki i wędrówki, trwały jeszcze 6 pełnych lat.
W obecnej sytuacji nie powinniśmy zapomnieć jak było jeszcze nie tak dawno temu.

Niestety Redakcja nie podbiła artykułu, który żywo przypomina tamte chwile, mimo moje prośby.
(kliknij w niebieskie)
Groźba wojny i pierwsze dni po ataku na Polskę

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

Pani Barbaro, cieszę się, że Pani nie rezygnuje mimo powtarzających się trudności i wielu nieprzyjaznych okoliczności ze starań obecności w serwisie W24. Tylko taka determinacja pozwala je - jak widać - pokonywać - mimo że piętrzą się w ostatnim czasie ponad miarę. Ślę serdeczne pozdrowienia do szczęśliwej krainy za siedmioma lodowcami!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Krzysztofie, człowiek z "czterema piórkami" ma swoje poglądy. Może je wyrazić i mogą one nie być właścicielom serwisu na rękę. Żadna to spiskowa teoria, ani niemiecka fobia.
W kilkuosobowej redakcji, nad umieszczanymi tekstami ktoś "panował" i reakcja mogła być szybka. W redakcji na "1/n gwizdka" - czas reakcji jest znacznie dłuższy.

Ostatni artykuł, który zniknął, ale "po niewczasie" - dobitnie to pokazał. Redakcja większa nie będzie, więc jedynym rozwiązaniem dla właścicieli była cenzura prewencyjna.
Jak na "portal dziennikarstwa obywatelskiego" przystało zresztą ;)

Ale regulaminu już im się zmienić nie chciało... to zresztą żaden problem, raczej tylko przykład tego, co znaczą "regulaminy"...

Problem jest rzecz jasna znacznie szerszy i według mnie, z niewygodnymi ( dla części) wnioskami. Choćby takim, że przywilej głoszenia "własnego słowa" - musi kosztować.
I szereg innych, ale to już może przy okazji....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Z jednej strony to dobrze, że moderacja jest pod kontrolą, bo oszołomów i trolli nie brakowało w serwisie. Ale uważam, że osoby, które poważnie traktowały W24 i publikowanie tutaj swoich materiałów (to byli głównie ci z 4 piórkami), powinny jednak mieć prawo samodzielnej publikacji. Jednoosobowa "redakcja" niestety nie jest w stanie na bieżąco publikować nadsyłanych tekstów i galerii. Warto przemyśleć...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie mam piórek, bo z nich zrezygnowałam. Okazuje się, że obecnie pióra nie dają żadnych uprawnień, są tylko liczydłem załączonych materiałów. Łącznie sytuacja jest deprymująca i nie motywuje do publikacji. Nikomu nie zależy na nowych materiałach.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Uff! Dziękuję informatykom i IT za odblokowanie mojego aadresu IP.
Dziękuję Rafałowi za starania w tej sprawie.
Dziękuję wszystkim za wsparcie i korespondencję na priv.
Pozdrawiam wszystkich, Pana Henryka Czechowskiego także, a może nawet szczególnie. ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Basiu pozdrawiam najserdeczniej. Byłaś i jesteś absolutnie topowym autorem na W 24. Co wyprawia redakcja stanowi chyba nawet nie tajemnicę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gdzie dwóch ...

Komentarz został ukrytyrozwiń

w rzeczy samej. Wszystko jasne!
tym bardziej, że pańskich materiałów od co najmniej 3 albo nawet blisko 5 lat nie oglądam nawet. Życzę powodzenia i zdrowia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ma Pani tupet. Nareszcie ktoś dobrał się do Pani pseudo komentarzy. Dziwie się, że jeszcze nikt prywatnie i żadna instytucja nie wniosła przeciwko pani działaniom pseudo cenzorskim do organów ścigania. Brawo redakcjo link i inne instytucje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.