Facebook Google+ Twitter

Do Warszawy wrócili turyści oszukani przez biuro Kopernik

  • Źródło: Polska
  • Data dodania: 2009-07-20 08:23

Z Egiptu do Warszawy przylecieli kolejni turyści- klienci biura podróży Kopernik, które ogłosiło upadłość. W sumie z Hurghady i Szarm el-Szejk wróciło dziś ponad pięćset osób. Pozostali przylecą do kraju w środę

Klienci Kopernika, którzy dotarli do Polski w sobotę, mówili, że zamykano ich w hotelach, zabierano bagaże, podstępem musieli uciekać na lotnisko. Agnieszka, turystka poszkodowana przez biuro, wspomina, że z hotelu udało się wydostać tylko dzięki determinacji całej grupy. Dyrekcja hotelu nie chciała wypuścić klientów Kopernika za bramę, policjanci zatrzymywali taksówki, które odwoziły ich na lotnisko.

- Nie chcieli nas wpuścić do środka do hotelu. Brama była zamknięta. Były takie pomysły, że panowie te bramę sforsują jakoś i wyjedziemy, chcieliśmy kierowcę przekupić, żeby nas wywiózł, czuliśmy się jak zakładnicy. Tam stali policjanci z bronią i nie wiedzieliśmy czy nie zawahają się jej użyć - opowiada. - W końcu ruszyliśmy całą grupą z bagażami do taksówek. Policjanci zaczęli zatrzymywać taksówkarzy i zabraniali im odjeżdżać. Zaczęli nas szarpać za bagaże. W naszej taksówce jechało 5 dorosłych i 4 dzieci - wspomina.

Czytaj więcej: Polska The Times - Warszawa.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.