Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

34191 miejsce

Do Zgierza "zlecą się" fani grupy Coma

Łódzcy fani znanego zespołu Coma, organizują swój zlot w Zgierzu. Będzie to ogólnopolska impreza, podczas której wystąpią zespoły supportujące w niedalekiej przeszłości Comę: Gore i Spaces Faces z Łodzi, a także Brown z Rzeszowa.

Zlot fanów z 2006 roku (kameralny koncert w klubie DeMoDe w Łodzi) / Fot. Magdalena Kłosowska10 listopada odbędzie się już drugi zlot. Organizatorami spotkania są ludzie związani z zespołem prawie od początku jego istnienia. Jako mieszkańcy regionu z którego pochodzą członkowie zespołu czuli się odpowiedzialni za zorganizowanie zlotu dla fanów z całej Polski. W zeszłym roku w jego ramach odbyła się wycieczka pn. "Śladami Comy". Zwiedzano wówczas miejsca w Łodzi ściśle związane z Comą (fabryki, w których zespół miał próby, plany zdjęciowe do teledysków). W tym roku również będzie taka wycieczka.

Po tych wojażach fani zaproszeni są do Zgierza - miasta, które związane jest z niektórymi członkami Comy. Spotkanie odbywa się w Klubie AgRafKa, gdzie na scenie pojawią się trzy zaprzyjaźnione z Comą zespoły: Spaces Faces, Gore i Brown (nagroda publiczności na tegorocznym Union of Rock w Węgorzewie). Oprócz koncertów organizatorzy (dołączył się do przedsięwzięcia Miejski Ośrodek Kultury) zapowiadają konkursy, pokazy filmów i zabawę karaoke.

W tym roku fani nie spotkają się z zespołem, bo Coma koncertuje tego dnia w Jarocinie. Jak podkreślają organizatorzy uczestnikom zlotu powinno zależeć na poznaniu osób, z którymi spotykają się jedynie w wirtualnym świecie, tzn. na www.coma.art.pl/forum poświęconym zespołowi.
Wstęp na imprezę - 15 zł.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Witam, cieszę się, że jest tu ktoś z mojego podwórka :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

wielki plus! Witam w serwisie koleżankę ze Zgierza!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Uwielbiam ten zespół :) mam nadzieje, że kiedyś pojadę na ich koncert. szkoda, że nie będzie go w Ostrowcu...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.