Facebook Google+ Twitter

Do zobaczenia po "końcu świata"

Do zobaczenia 22 grudnia, już po sławetnym "końcu świata". Odrodzeni, jak feniks z popiołów, spotkamy się w jeszcze piękniejszym świecie. Bo że świat piękniejszy będzie, to pewne. Nie wszyscy go jednak takim zobaczą.

Każdy z nas ma do odegrania pewną rolę w tworzeniu świata. Każdy inną. Twórzmy go mądrze... i nie bójmy się go. Świat nie jest zły, źli są tylko ludzie. Do zobaczenia 22 grudnia 2012... W dniu jeszcze piękniejszym! / Fot. Halina Krüsch CzopowikŚwiat po sławetnym końcu świata, przepowiedzianym dawno, dawno temu przez Majów na dzień 21 grudnia 2012 roku, nie dla każdego będzie piękniejszy. Dla tych co wyłazić będą ze schronów, gdzie niczym szczury będą siedzieć pochowani ze strachu przed potencjalnym armagedonem, świat piękniejszy nie będzie. Będzie taki sam. Materialny. Ci wybrańcy świata, za jakich się samozwańczo uważają, rzadko kiedy są w stanie zobaczyć piękno. Świat przysłania im ich rozbuchane ego.

Każdy z nas ma do odegrania pewną rolę w tworzeniu świata. Każdy inną. Twórzmy go mądrze... i nie bójmy się go. Świat nie jest zły, źli są tylko ludzie. Do zobaczenia 22 grudnia 2012... W dniu jeszcze piękniejszym! / Fot. Halina Krüsch CzopowikŚwiat piękniejszym zobaczyć mogą tylko ci, którzy wartości duchowe przedkładają ponad materialne. Którzy są ludźmi wrażliwymi i pozytywnie nastawionymi do świata. Dla takich ludzi świat jest zawsze piękny. Ba, dzień po dniu pięknieje wręcz. Tacy ludzie nie popadają w zbiorową histerię, a każde negatywne doświadczenia, jakie im się w życiu przytrafiają, starają się przekuć w coś pozytywnego... Dla siebie, dla innych, dla świata.

Każdy z nas ma do odegrania pewną rolę w tworzeniu świata. Każdy inną. Twórzmy go mądrze... i nie bójmy się go. Świat nie jest zły, źli są tylko ludzie. Do zobaczenia 22 grudnia 2012... W dniu jeszcze piękniejszym! / Fot. Halina Krüsch CzopowikKażdy z nas ma do odegrania pewną rolę w tworzeniu świata. Każdy inną. Twórzmy go mądrze... i nie bójmy się go. Świat nie jest zły, źli są tylko ludzie.

Do zobaczenia 22 grudnia 2012... W dniu jeszcze piękniejszym! Pozdrawiam zwłaszcza tych, którzy boją się końca świata.
Każdy z nas ma do odegrania pewną rolę w tworzeniu świata. Każdy inną. Twórzmy go mądrze... i nie bójmy się go. Świat nie jest zły, źli są tylko ludzie. Do zobaczenia 22 grudnia 2012... W dniu jeszcze piękniejszym! / Fot. Halina Krüsch CzopowikKażdy z nas ma do odegrania pewną rolę w tworzeniu świata. Każdy inną. Twórzmy go mądrze... i nie bójmy się go. Świat nie jest zły, źli są tylko ludzie. Do zobaczenia 22 grudnia 2012... W dniu jeszcze piękniejszym! / Fot. Halina Krüsch Czopowik


Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (21):

Sortuj komentarze:

Minęła już godzina 12:12, czy ktoś już odczuł zapowiadane przez potomków Majów - fale wibracji? Czy już kogoś natchnęła kosmiczna energia? Spadkobiercy prastarej kultury Majów radzą, aby wszystkie myśli z tego krótkiego czasu (8 minut) zapisać, gdyż będą one owocować mądrymi koncepcjami na przyszłość, mającymi wpływ na całe nasze życie. Wczuwajmy się więc w siebie i... zapisujmy. :)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Moniko, tak już niestety w życiu jest... Każdy z nas miewa swoje własne "końce świata". Pewnie takich "końców świata" - związanych z teściową - ma więcej osób. :)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

tyyyyyyyyyyyle już było tych końców. Pamiętam w 1997 gdy tłumy wyległy na plażę w Karwii-miał być koniec świata. a tu zachodziło pięknie słońce. Koniec świata będzie wtedy, gdy dostanę cokolwiek od teściowej. ona uważa, że nie będzie nic dawać-nawet wnukom , bo "co? jak bede dawać to bedziecie mnie szanowac?". w sumie biedna została samiuteńka na starość ze wszystkimi skłócona. Kiedyś rozmawiamy z koleżankami o tym jak to dziadkowie rozpieszczają wnuki, pamiętają o 1 urodzinach; i mówię "a wiecie, moje dziecko nigdy nić od nich nie dostało", a na to Bartuś "tak gadas,kiedyś dostałem jajko-niespodziankę"!!! Na siebieza to księżna nie żałuje..

Komentarz został ukrytyrozwiń

No nie wiem, czym to ja biedulka tak bardzo podpadłam Panu Andrzejowi P., że mnie aż tak „znielubił” :))) Wczoraj o rana szalał i wstawiał mi wszędzie "jedynki" i czerwone łapki... Było mu mało tutaj - w W24, to potuptał jeszcze na mój blog i tam klikał negatywne oceny pod moimi wpisami. Po kolei - leciał jeden wpis za drugim. Hihihi...! akurat dzień wcześniej po raz pierwszy Wirtualna Polska, gdzie mam blog, wprowadziła taką możliwość, Pan Andrzej teraz skrupulatnie z niej korzysta. Ubaw po pachy!

Panie Andrzeju, mi jest wszystko jedno, serio!, a klikaj Pan sobie do woli. Pewnie jest Pan na mnie zły, że rozszyfrowałam Pańską "wieloosobowość". Trudno, mógł się Pan z tym liczyć.
A tak z drugiej strony, to bardzo mi żal Pana. Mało sympatycznie wokół Pana... Chyba nie jest Pan szczęśliwy w życiu.
Mimo tego że, nie wiedzieć czemu, mnie Pan tak publicznie zmieszał z błotem, życzę Panu wszystkiego dobrego. Szczerze. Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Andrzej Chorążewicz
Dziękuję Panu! Miło mi, ze aż tak bardzo podobają się Panu moje bajkowe obrazki po końcu świata. Ale ma Pan rację, żeby nam nigdy nie przyszło końca świata przeżywać. Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Basiu, ale numer jednocześnie piszemy do siebie... to też coś znaczy :))) Pozdrawiam koniuszek Twojego palca. Właśnie o te międlenie tragedii polskich i polityki chodzi... Mam już tych tematów powyżej uszu. Ale zazdrościć to Ty mi nie masz czego...

Komentarz został ukrytyrozwiń

GraK, dzięki! Chodziło mi właśnie o pewną "bajkową podpórkę" tych wszystkich wariacji związanych z końcem świata. Stad te moje obrazeczki. A przecież nie muszą się wszystkim podobać. Hihihi...! mnie się podobają... a to już jest coś! Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Basiu, to Ty mnie nie rozumiesz, albo się nie doczytałaś. O Redakcji to moje zdanie... No to bawmy się nadal.
A przecież ja także mam dla Ciebie dużo sympatii i szacunek dla Twojej wiedzy. Twoje takie czy inne komentarze niczego tu nie zmieniają.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Halszko, już wiem! Mój mały palec, a konkretnie jego koniuszek, podpowiada mi, że nieświadoma jestem swej zazdrości Twego potencjału kreatywności, którą wprost kipisz. I bardzo dobrze, że się nią z nami dzielisz, bo inaczej utonęlibyśmy tu w polityce, udławili się na okrągło mielonymi smoleńskimi dylematami itd itp.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 18.12.2012 13:41

Choć przedkładam Rembrandta nad awangardę to jednak Picasso i Dali także mi się podobają.
A tu, cóż... kicz nie kicz, ale dziwność i prawdziwa bajkowość całkiem nieźle podpierająca szaleństwo zbliżającego się "końca świata 2012".

P.S. A czy ludzie jeszcze wiedzą co to takiego kicz? Może najstarsza generacja pamięta i potrafi odróżnić. Gorzej z młodymi chowanymi na lakach Barbie i Disney Chanelu...?... Jakże ich zachwyca Doda i Wiśniewski...heh.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.