Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

2185 miejsce

Do zobaczenia w... Wiadomości24.pl!

Dziś przychodzi się nam pożegnać, choć, prawdę mówiąc, pożegnanie to słowo nieco na wyrost. Od pierwszego stycznia 2013 roku przestaję pełnić funkcję szefa serwisu Wiadomości24.pl, ale nadal będę tu często wpadał, na szczęście już jako kolega czy znajomy : ) Tak to już jest - kiedyś przychodzi czas na coś nowego.

 / Fot. W24Serwis jest w trakcie naszkicowanych przeze mnie ciekawych zmian, które pozwolą atrakcyjniej i szybciej prezentować materiały z W24, zmiany te idą w dobrym kierunku.

Bardzo dziękuję za czas spędzony z Wami, za wszystko, czego się nauczyłem od swojego zespołu i Autorów serwisu. Żadnej z godzin spędzonych tu nie żałuję, bo wspólnie mieliśmy okazję przeżyć wielką przygodę z dziennikarstwem obywatelskim. W 2006 roku przyszedłem do Wiadomości24 jako dziennikarz prasowy. Wiedziałem wiele o tym zawodzie, ale nawet nie sądziłem, że czeka mnie tyle nowych wyzwań na polu technologii jak i w kwestiach społecznościowych. Takiej lekcji się nie zapomina.

Serwis odniósł sukces, był kilkukrotnie nagradzany, a wielu Autorów, z nami stawiających pierwsze kroki w dziennikarstwie dziś ma już ugruntowaną pozycję zawodową. To bardzo cieszy. Udało się nam wspólnie stworzyć wielką platformę gdzie wypowiadać się mogą wszyscy. I naprawdę są czytani. Nadal będę śledził rozwój Wiadomości24 z wielką uwagą i sympatią, bo zostawiłem tu sporo siebie. Mam też nadzieję, że już niebawem zaproponuję Wam kolejne pomysły, związane z rozpoczętymi przeze mnie projektami bezpośrednio związanymi z serwisem.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (63):

Sortuj komentarze:

Ja wiedziałam, że tak będzie! To wszystko przez te moje ,,cosie", na które Pan Tomasz już patrzeć nie mógł :( Proszę zostać, może lepiej gdy ja przestanę pisać?!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Stażem to ja "młodziutka" tutaj jestem, nie zdążyłam Pana za bardzo poznać. Ale z tego co zdążyłam, polubiłam. Emanuje od Pana opanowanie, spokój... chyba też i ciepło. A to są cechy, które bardzo cenię w Człowieku.
Pozdrawiam serdecznie oraz życzę wielu sukcesów na nowym miejscu!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Powodzenia w nowym przedsięwzięciu :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szkoda, że Pan ochodzi :(, polubiłam Pana :)))....Ale życzę Pan wielu sukcesów i ciekawych projektów, prosze o Nas nie zapomniec :))
Pozdrawiam serdecznie! :))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pomógł mi Pan wiele razy dodając otuchy, WIELKIE dzięki za wszystko.
Życzę powodzenia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Tomaszu, nic Pan nie powiedział na sobotnim szkoleniu w siedzibie HFPC, że widzimy się ostatni raz. Bardzo przykro i mam nadzieję, że jednak nie opuści nas na stałe.

PS Świetny wykład;)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 04.12.2012 09:10

Dziękuję za okazaną cierpliwość oraz wyrozumiałość.
Życzę pomyślności i nowych wielkich satysfakcji - gra.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Życzę Panie Tomaszu kolejnych osiągnięć, pozdrawiam i dziękuję za świetną współpracę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tomku! Widzę, że wyznajesz maksymę Legii Cudzoziemskiej - Kto nie maszeruje ten ginie. Nie znam przyczyn Twojej decyzji, ale zgodnie z wyżej przytoczoną maksymą rozumiem, że trzeba Ci maszerować dalej.
Nigdy nie zapomnę Twojej wizyty w Łodzi gdy pojawiłeś się z pokaźnym bagażem karmy dla bezdomnych kotów.Nie zapomnę też naszego spotkania w Warszawie. To były piękne chwile.
Powodzenia! - Tomku. Niech dobry los Ci sprzyja.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wiadomość smutna, choć nie ma tego złego przecież... Może nadszedł czas na Panią Redaktor Naczelną? :)

Tak czy inaczej dziękuję, Panie Tomaszu, za owocną współpracę i za okazaną mi niejednokrotnie pomoc, życząc równocześnie wszelkiej pomyślności w przyszłości. Jak słusznie zauważył poniżej Pan Adam - nie żegnamy się, ale mówimy sobie - do zobaczenia!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.