Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

24923 miejsce

Dobra marka wierzchosławickiego centrum kultury

O działalności Centrum Kultury Wsi Polskiej im. Wincentego Witosa w Wierzchosławicach mówi Danuta Flaumoenhaft, dyrektor centrum.

Centrum Kultury Wsi Polskiej im. Wincentego Witosa w Wierzchosławicach (powiat tarnowski, woj.małopolskie). / Fot. Zdjęcie udostępnione przez Centrum Kultury Wsi Polskiej w WierzchosławicachDanuta Flaumenhaft, dyrektor Centrum Kultury Wsi Polskiej im.Wincentego Witosa w Wierzchosławicach. / Fot. Zdjęcie udostępnione przez Centrum Kultury Wsi Polskiej w WierzchosławicachJózef Komarewicz: Jakie są główne gałęzie działalności oraz do kogo adresowana jest oferta centrum?
W budynku Centrum Kultury Wsi Polskiej im. W. Witosa w Wierzchosławicach działa Gminne Centrum Kultury z Wierzchosławic. Poza działalnością kulturalną mając do dyspozycji tak piękny i duży obiekt prowadzi działalność gospodarczą. Powstał tu hotel z gastronomia, organizowane są konferencje i imprezy okolicznościowe. Dochody z działalności gospodarczej przeznaczane są na działalność statutową instytucji. Oferta kulturalna Gminnego Centrum Kultury adresowana jest przede wszystkim do mieszkańców gminy, ale również i do gości spoza niej.

Sporym zainteresowaniem cieszy się coroczna impreza plenerowa „Święto karpia”, liczne grono fanów ma działający przy Centrum Zespół Pieśni i Tańca „SWOJACY”, organizowane są tu wystawy i koncerty, dla dzieci i młodzieży przygotowywane są interesujące popołudniowe zajęcia. Propozycje te to oferta napotykająca wielu zwolenników, opracowana jeszcze w starej, ciasnej siedzibie - nowe warunki pozwoliły na jej poszerzenie, choćby o „mini kino”, imprezy na obiektach sportowych czy spotkania „przy grillu”.

W pierwszy roku działalności w nowym obiekcie skupiamy uwagę na promowaniu hotelu i gastronomii z doskonałą kuchnią, co docelowo ma zapewnić dodatkowe dochody na poszerzenie działalności kulturalnej. Każdego gościa serdecznie zapraszamy do naszej siedziby, gdzie otoczymy go miłą i ciepłą atmosferą i zapewnimy rozrywkę dostosowaną do indywidualnych oczekiwań.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.