Facebook Google+ Twitter

Dobre, bo z lubartowskiego - kiermasz na Lubelszczyźnie

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-06-09 11:15

To hasło, pod jakim już w czerwcu zostanie zorganizowany kiermasz ludowy. Swoje wyroby i produkty mogą na nim bezpłatnie zaprezentować twórcy nie tylko z Lubelszczyzny. 18 i 19 czerwca zapraszamy na największą imprezę kulturalną w powiecie.

Kiermasz Ludowy odbędzie się w ramach tegorocznej Biesiady Czerwcowej / Fot. Anna KołodyńskaRzeźby, obrazki, plecionki i wycinanki, ale też potrawy regionalne będzie można zakupić na dwudniowym kiermaszu ludowym. Kiermasz odbędzie się w ramach tegorocznej Biesiady Czerwcowej. 18 i 19 czerwca na dziedzińcu przed pałacem Sanguszków w Lubartowie zaprezentują się twórcy ludowi nie tylko z Lubelszczyzny. Do bezpłatnego udziału zapraszamy regionalnych artystów, Koła Gospodyń Wiejskich i przedstawicieli Gospodarstw Agroturystycznych.

Zainteresowani powinni zgłosić się do Wydziału Organizacyjnego, Rozwoju Gospodarczego i Promocji Starostwa Powiatowego w Lubartowie. Numer telefonu: 81 854 62 88. Można także kontaktować się za pośrednictwem e-maila: promocja@powiatlubartowski.pl . Na stronie internetowej www.powiatlubartowski.pl znajduje się regulamin i formularz zgłoszeniowy do pobrania.

Organizatorami tegorocznej Biesiady Czerwcowej są: Starostwo Powiatowe w Lubartowie i Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury.

Projekt „Promocja powiatu lubartowskiego jako atrakcyjnego miejsca turystyki weekendowej” jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego 2007-2013.

Anna Kołodyńska

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.