Facebook Google+ Twitter

Dobry rok dla spółki portfelowej WSI Capital

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2013-10-22 10:19

OS3 Group, spółka portfelowa WSI Capital Venture Fund I, może pochwalić się coraz większym wzięciem wśród dużych firm i korporacji.

Tylko w 2013 roku grupa pozyskała kilkanaście nowych projektów realizowanych dla największych firm rynku finansowego, motoryzacyjnego czy FMCG oraz wprowadziła do oferty kolejne usługi.
Jedna z pierwszych inwestycji funduszu WSI Capital Venture Fund I to dziś prężnie rozwijająca się grupa działająca w szeroko rozumianym e-marketingu. OS3 Group i spółki Grupy specjalizują się w obszarach doradztwa strategicznego, marketingu, mediów oraz informatyki. Tylko w tym roku OS3 Group była wybierana do realizacji projektów przez takie firmy, jak m.in.: BMW, ING, Intermarche, Danone, Hasbro Polska, L`Oreal czy PKO Bank Polski. Ponadto odpowiadając na potrzeby rynku OS3 Multimedia wprowadziła do oferty kompleksową usługę e-commerce obejmującą działania od przygotowania strategii budowania pozycji firmy w Internecie, aż po do doradztwo i tworzenie ofert dla nowych klientów.

WSI Capital Venture Fund I został powołany w 2012 roku i jest zarządzany przez WSI Capital. Obecnie fundusz posiada w portfolio 6 spółek portfelowych: Numed, OS3 Group, Sports Hospitallity, Hello Coffee, ANT.WSI Capital to podmiot zarządzający funduszami Venture Capital/Private Equity, specjalizujący się w inwestycjach kapitałowych na rynku publicznym i niepublicznym. W ramach funduszy inwestycyjnych kapitał lokowany jest w spółki na różnych etapach rozwoju, z naciskiem na projekty, które cechuje biznesowa dojrzałość i udokumentowana historia rynkowa.
Misją WSI Capital jest budowanie sprawnie funkcjonującego podmiotu inwestycyjnego, który dzięki umiejętnemu wykorzystaniu wiedzy, doświadczenia, kontaktów biznesowych oraz wytrwałej pracy, jest źródłem wysokojakościowych przedsięwzięć biznesowych i projektów inwestycyjnych o najwyższym potencjale wzrostu.
WSI Capital zostało zbudowane na fundamentach wieloletnich doświadczeń i sukcesów biznesowych. Historia sięga 1998 roku i założonej oraz rozwijanej z sukcesem przez obecnych partnerów WSI Capital firmy kurierskiej Siódemka. Najbardziej znaczące sukcesy inwestycyjne partnerów WSI Capital, jak Siódemka, Grupa PTWP, czy Nicolas Entertainment Group potwierdzają słuszność przyjętych kierunków myślenia i metod działania, które także w WSI Capital znajdują swoje zastosowanie.
W 2012 roku spółka powołała WSI Capital Venture Fund I z kapitalizacją 40 mln PLN. Za pośrednictwem funduszu zainwestowano do tej pory w takie spółki jak: Numed, OS3 Group, Sports Hospitallity, Hello Coffee, ANT.
Więcej informacji na stronie www.wsicapital.pl
( )

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.