Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

3893 miejsce

Dobry weekend w warszawskiej Akademii Teatralnej

Każdy, kto marzy o karierze aktorskiej lub krytyka teatralnego powinien skorzystać z oferty Akademii Teatralnej w Warszawie i odwiedzić uczelnię przy ulicy Miodowej 22/24 w nadchodzący weekend (10 - 12 marca 2017 roku).

Dzień otwarty WoT-u

Akademia Teatralna w Warszawie. / Fot. Krzysztof KrzakW sobotę, 11 marca o godzinie 13 rozpocznie się w stołecznej Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza dzień otwarty Wydziału Wiedzy o Teatrze, najstarszego wydziału teatrologicznego w Polsce i jedynego działającego na uczelni teatralnej. Daje on szanse na bezpośrednie spotkania z wybitnymi i znanymi ludźmi teatru, teoretykami i praktykami. WOT oferuje dwie ciekawe specjalizacje: teoretyczno - krytyczną, animacyjno - producencką. Podczas sobotniego spotkania zainteresowani studiowaniem wiedzy o teatrze będą mogli poznać wydział i zasady rekrutacji oraz spotkać się z dziekanem WoT- u, dr. Tomaszem Platą. Absolwentami tego wydziału są m.in. Grażyna Torbicka, Piotr Kraśko, Marcin Kydryński, Igor Janke i Andrzej Morozowski.

Dobry wieczór w AT

Przez trzy dni, od piątku do niedzieli, w szkolnym teatrze Akademii Teatralnej Collegium Nobilium po raz kolejnyDobry wieczór w AT - plakat. / Fot. www.tnc.at.edu.pl zaprezentowane zostaną wybrane pokazy egzaminacyjne studentów I, II i III roku wydziałów aktorskich: Aktorstwa Dramatycznego i Aktorstwa Teatru Muzycznego. Zostały one przygotowane jako podsumowanie zajęć z takich przedmiotów, jak: interpretacja prozy i piosenki, praca nad rolą, elementarne zadania aktorskie, sceny dialogowe prozą i sceny dialogowe muzyczne. Przygotowali je ze studentami wykładowcy AT: Andrzej Domalik, Wojciech Malajkat, Marcin Perchuć, Grzegorz Chrapkiewicz, Wiesław Komasa, Marcin Przybylski, Cezary Kosiński, Waldemar Śmigasiewicz, Sławomir Pacek i Krzysztof Majchrzak. W sumie w cyklu "Dobry wieczór w AT" zobaczymy 14 pokazów. Wstęp na każdy z nich kosztuje 10 złotych. Szczegółowy rozkład prezentacji można znaleźć na załączonym plakacie lub na stronie internetowej Akademii Teatralnej w Warszawie: www.tnc.at.edu.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.