Facebook Google+ Twitter

Doceń siebie z debiutancką książką Mirandy Kerr

W kwietniu do księgarń trafi książka australijskiej top modelki Mirandy Kerr „Doceń siebie. Jak odkryć prawdziwą siebie i rozwinąć skrzydła”. Bestsellerowy poradnik gwiazdy światowych wybiegów to niezwykły zbiór osobistych myśli, doświadczeń i rad skierowanych do młodych kobiet.

Miranda Kerr jest cenioną i odnoszącą sukcesy modelką, aktywistką, businesswoman, a przede wszystkim mamą 4-letniego Flynna. Największą popularność zdobyła dzięki kontraktom z takimi markami jak Victoria’s Secret, Prada, Lanvin, Reebok i Mango. Miranda pojawia się na wybiegach czołowych projektantów i na okładkach m.in. magazynów „Vogue” czy „Harper’s Bazaar”.

Książka Mirandy jest zbiorem porad i wskazówek, jak zaakceptować siebie. Jest bardzo osobista i szczera, a jej głównym celem jest uświadomienie młodym kobietom, jak ważne są odwaga, pewność siebie i pokonywanie własnych słabości.

Z tym, co mówi Miranda, łatwo jest się utożsamić, ponieważ książka nie przypomina kolejnej biografii gwiazdy, a czytając, można odnieść wrażenie, że jest napisana przez zwykłą dziewczynę z sąsiedztwa. Autorka dzięki wierze we własne siły odniosła niewyobrażalny sukces i spełniła własne marzenia – teraz pragnie inspirować inne kobiety do osiągania wyznaczonych sobie celów. Książka ukazuje także kulisy świata modelingu oraz zawiera ulubione, inspirujące sentencje Kerr opatrzone jej komentarzami.

Tytuł: Doceń siebie. Jak odkryć prawdziwą siebie i rozwinąć skrzydła
Tytuł oryginału: Treasure Yourself. Power Thoughts for My Generation
Autor: Miranda Kerr
Wydawca: IUVI

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.