Facebook Google+ Twitter

Doda i Wiśniewski w jury programu o karaoke

  • Źródło: ngo.pl
  • Data dodania: 2006-09-22 07:21

Na antenie VIVY rusza „Shibuya” – nowy program na zasadach konkursu karaoke. W programie zasiadło nietypowe jury: Doda, Michał Wiśniewski i Doniu.

Śpiewający amatorzy wybrani spośród 2 tys. kandydatów wykonują polskie i zagraniczne hity. Scena, światła, muzyka na żywo i … gwiazdorskie jury – znana z ciętego języka DodaFot. Doda znan jest nie tylko z ciętego języka Fot. MWMedia, jedyny w jury lotnik – Michał Wiśniewski oraz reprezentant sceny hip-hopowej, Doniu.

W Internecie zarejestrowano około 2 tys. zgłoszeń, z których wybrano 27 szczęśliwców. W każdym programie będzie można zobaczyć trzech amatorów. Do następnego etapu przejdzie jedna osoba z każdego programu. W odcinkach półfinałowych zaśpiewa 9 osób, a 3 osoby dojdą do finału i będą mogły walczyć o główną nagrodę.

Jurorzy będą oceniać nie tylko zdolności wokalne, ale również osobowość, prezencję sceniczną oraz umiejętności porwania publiczności do zabawy.
- Główny problem ludzi, którzy przychodzą do tego programu to zły dobór repertuaru – ocenia Michał Wiśniewski. – Mają trzysta utworów, a zazwyczaj wybierają te super trudne. Michał Wiśniewski i Doda zasiedli w jury Fot. MWMedia

Juror dodaje, że pomimo to poziom uczestników programu jest wysoki.
Na stronie internetowej VIVY trwa równoległy konkurs. Każdy może ściągnąć na swój telefon aplikacje z podkładami i spróbować szczęścia udostępniając swoje nagranie internautom. A ci wybiorą najlepsze wykonanie.

Na zakończenie edycji wybrana zostanie dwójka zwycięzców: pierwszy - przez gwiazdorskie jury i drugi - przez internautów. Laureatowi internetowego konkursu, oprócz upominków od sponsora, VIVA zapewnia miejsce w następnej edycji Shibuya karaoke show.

Program Shibuya odniósł sukces na Węgrzech oraz w Niemczech.
Pierwszy odcinek polskiej wersji Shibuya będzie wyemitowany 7 października, a potem w każdą sobotę o godz. 15. Show poprowadzi prezenterka VIVY – Kasia Kępka.

Tomek Piekarski

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

yhh...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kolejna telewizyjna porażka

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 21.09.2006 19:58

O Boże...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.