Facebook Google+ Twitter

Doda o szansie, Varius Manx o sile

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2006-07-03 16:33

Po ciężkich doświadczeniach losowych, gwiazdy muzyki komponują i śpiewają o własnym życiu. Doda prezentuje piosenkę "Szansa", zaś Varius Manx ogłosił premierę nowej piosenki "Tyle siły mam"

Wokalistka Virgin, która po nieszczęśliwym wypadku na klatce schodowej przeszła operację kręgosłupa, tak przeżyła pobyt w szpitalu, że postanowiła napisać piosenkę o tych wydarzeniach. "Szansa" ma także pozytywny wydźwięk i nawiązuje do "drugiego życia Dody". Idealnie pasuje do hasła carpe diem, czyli żyj chwilą. "Szansę znów dostałam, ty ją ciągle masz" - śpiewa wokalistka.

Do piosenki został nagrany klip. Teledysk realizowany był właśnie w szpitalu, na warszawskiej Woli oraz na plaży przy klubie "La Playa Music Bar". Dodę można w nim zobaczyć na szpitalnym łóżku, a w rolę lekarza wcielił się jej kolega z zespołu Virgin, gitarzysta Tomek Lubert. Wokalistka tańczy również na plaży w otoczeniu atrakcyjnych mężczyzn oraz... całuje się z kobietą.

AkpaTymczasem członkowie zespółu Varius Manx, którzy niedawno mieli poważny wypadek samochodowy, zapowiadają premierę podobnej piosenki. Informacja na jej temat pojawiła się na stronie zespołu: "Utwór ten powstał wiosną tego roku i zapowiada płytę koncertową, którą zarejestrowaliśmy 8 kwietnia 2006 podczas występu w Studio im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie. Słowa napisała Monika Kuszyńska, muzykę Robert Janson. Tekst piosenki odnosił się do zupełnie innych wydarzeń, jednak w nowych okolicznościach sprawia wrażenie, że opisuje, to co wydarzyło się feralnej niedzieli w okolicach Milicza ".

"Sama Monika Kuszyńska wierzy w sprawczą magię słów zawartych w tej piosence. Jeszcze przed wypadkiem utwór ten został zakwalifikowany do Festiwalu Jedynki w Sopocie, który odbędzie się 4 sierpnia 2006. Przez całą zimę i wiosnę Varius Manx intensywnie pracował. Trwały ustalenia dotyczące reedycji płyt The Beginning, The New Shape" - piszą muzycy.

"Mamy nadzieję, iż piosenka, którą za chwilę będzie można usłyszeć w rozgłośniach radiowych pt.: "Tyle siły mam ", spodoba się fanom i słuchaczom. Dla Moniki i Roberta będzie to, w tych ciężkich chwilach, ogroma radość – czytamy na stronie zespołu".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.