Facebook Google+ Twitter

Doda opuszczona. Koniec zespołu Virgin

– Zespół Virgin zakończył działalność – czytamy na oficjalnej stronie grupy. Tomasz Lubert – lider i gitarzysta zespołu – miał już dość współpracy z Dodą. Postanowił odejść.

fot. AKPA – Wydarzenia ostatnich miesięcy i coraz gorsza kondycja „towarzyska” w zespole Virgin skłoniły mnie do kroku, który dla wielu z Was może być wstrząsający, a dla niektórych wręcz niezrozumiały. Moja decyzja jest jednak przemyślana i ostateczna – powiedział Lubert.

Jak pisze Piotr Ostrach z portalu showbiznes.eu, od dawna mówiło się, że współpraca z Dodą jest przyjemna jak pieszczoty piłą tarczową, a sama artystka subtelna jak uroda Renaty Beger.

Również o rozpadzie Virgin mówiło się już od kilku dni. Niedawno z grupą pożegnał się jej manager - Maciej Durczak - sprawca sukcesu komercyjnego Virgin.

– Serdecznie dziękujemy wszystkim współpracownikom oraz fanom, którzy byli z nami przez te sześć lat i bez których nie udałoby nam się przetrwać i zapisać na koncie tylu wspaniałych osiągnięć. Z całą pewnością nikt z nas nie powiedział jeszcze ostatniego słowa, więc prosimy Was o cierpliwość i zaufanie – napisano na oficjalnej stronie zespołu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Raczej ten zespół przetrwa, ale jeżeli nie to jest mi ogromnie smutno :(, ale i tak nie skończę pisać bloga o najlepszym zespole świata.

Komentarz został ukrytyrozwiń

artykuł nie jest dokłądny, wiedza zaczerpnięta jest z jednego źródła, to, że odchodzi Tomek nie oznacza końca zespołu (umowa) więc tytuł jest nieprawdziwy...

Komentarz został ukrytyrozwiń

no niestety autor artykułu nie zasięgnął głębszych informacji....zespół Virgin nadal pozostaje...zrezygnował tylko gitarzysta Tomasz Lubert....zgodnia z umową podpisaną z firmą universal zespół może być rozwiązany jedynie kiedy zgodzą się na niego Doda i Tomek. Dorota jeszcze nie wydał swego oświadczenia, ale nie zgadza się na rozwiązanie zespołu....gdy tylko jedna strona zerwie umowę nazwa zespołu i dorobek artystyczny pozostaje do użytku drugiej(umowa)...wiec to nie koniec zespołu Virgin tylko konic Tomasza Luberta

Komentarz został ukrytyrozwiń

mialo byc:" i NIE kupuje jej myzyki":P

Komentarz został ukrytyrozwiń

nie sądze by Doda zniknęła calkowicie..PEwnie pojdzie w slad innych wokalistek i nagra solowa plyte..Szybko znajdzie nowych muzykow i ludzi chetnych do wspolpracy...choc ja jej nie lubie i kupuje jej muzyki, to ona na bank sobie poradzi...Jest zbyt wyrazista postacią i zbyt kontrowersyjna by tak po prostu nagle zniknela...To niestety nie w jej stylu:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

! Jak dla mnie informacja jest wręcz bardzo dobra :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

jakoś się specjalnie nie ucieszyłem. Informacja, że Doda zniknie całkowicie z rynku wprawiłaby mnie natomiast w euforię

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.