Facebook Google+ Twitter

Doda potępiona

Komisja Etyki TVP zajęła się wypowiedziami Dody w programie "Gwiazdy tańczą na lodzie". Stwierdziła, że Doda - członkini jury programu - zachowywała się w sposób skandaliczny.

Doda została potępiona przez Komisję Etyki TVP, jednak nie została w żaden sposób ukarana / Fot. Dziennik Bałtycki/Grzegorz Mehring- Komisja Etyki TVP po zapoznaniu się z nagraniem premierowego wydania programu TVP2 „Gwiazdy tańczą na lodzie” z 19 października br. stwierdza, iż uczestnicząca w jury programu - „Doda” - Dorota Rabczewska zachowywała się w sposób wulgarny wręcz obsceniczny - czytamy w oświadczeniu Komisji Etyki z 15 listopada.

"Hej Saleta, ciągnij fleta", "Doda, Doda, zrób mi loda" - takie zdania padły podczas rozmowy Doroty Rabczewskiej z Przemysławem Saletą podczas programu z 19 października. Komisja Etyki uważa, że dyskusja nie była przypadkowa, ponieważ Doda przyniosła "odpowiedni rekwizyt" - różowy flet. "Była to zaplanowana scenka" - pisze Komisja w oświadczeniu.

Komisja dodała, że program "Gwiazdy tańczą na lodzie" cieszy się dużą popularnością i oglądają go także dzieci, wobec czego takie wypowiedzi powinny być niedopuszczalne. Przypomniała także o zasadach, zgodnie z którymi powinni postępować dziennikarze.

W oświadczeniu nie wspomniano jednak czy, i w jaki sposób, Doda i Przemysław Saleta zostaną ukarani za rozmowę. Dotychczas Dorota Rabczewska unikała kar za swoje wypowiedzi.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 28.07.2008 22:55

To, co moze ja zabic (tzn. Dode), to absolutna ignorancja, obojetnosc, niepisanie i niemowienie o niej. Ale kto za kilka lat bedzie ja pamietal? Jakas spiewaczke, artystke...

Komentarz został ukrytyrozwiń

a ile ma fanek,zwłaszcza w 13-letnich dziewczynkach.

Komentarz został ukrytyrozwiń

dopiero teraz?
:D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Komisja etyki zajęła się...
:D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Brak kultury. Tyle o Dodzie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pamiętajmy, że to telewizja Publiczna (przepraszam za wyrażenie :) promuje Dodę. Zdjąć ją z ekranu i po sprawie. Nie karmić trolla! Na razie wodę z mózgu widzom robi ekipa tele-pisuarów. W końcu zasady zobowiązują :)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mariko, doprawdy?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Doda - najbardziej znana zwolenniczka Donka Te. To jest ten poziom ;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

a już myślałem, że za poparcie Tuska ;)
a dzieci słyszą często 100 razy gorsze teksty... w domu hi hi hi

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.