Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

5992 miejsce

Doda - zainteresowanie artystką za oceanem

Od dawna w mediach pojawiły się informację o planach Dody zaistnienia na zagranicznej scenie muzycznej. Wreszcie została zauważona przez magazyn "BlackBook".

Źródło: wikipedia.org / Fot. Materiały promocyjneOd dawna w mediach mówiono o planach Dody na podbicie zagranicznego rynku muzycznego. Niedawno nawet zostały ujawnione kraje w których artystka zacznie koncertowanie: Polska, Niemcy, Stany Zjednoczone. Dotąd Doda wydała jeden album solowy Diamond Bitch (2007), a obecnie pracuje nad drugim krążkiem 7 pokus głównych/The Seven Temptations
. To właśnie nadchodzący album ma pomóc Dodzie zaistnieć w świecie. Będzie on wydany w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej.

Doda to kontrowersyjna artystka. Można było zobaczyć ją w trumnie, z ręką trupa, lewitującą nad sceną. Teledysk do singla promującego nową płytę nagrała na Syberii, kosztowało ją to 100 tys. złotych.


W tabloidach porównywana do Lady GaGi, Britney Spears. W wywiadach nie owija w bawełnę.
W końcu artystka została zauważona. Jej teledysk (Bad girls) zajął 9. miejsce na liście World Chart Express/MTV Europe!

Zainteresowanie artystką dalej wzrasta. 4 marca 2011 roku w magazynie BlackaBook pojawił się artykuł o Dodzie i Natalii Lesz! Doda na międzynarodowej scenie jest o krok do przodu przed Lesz, mimo że jej akcent jest nieco bardziej słyszalny - pisze magazyn.

Dalej czytamy: Poziom zainteresowana polskich mediów wszystkim, co robi Doda, jest porównywalny z poziomem amerykańskiej obsesji na punkcie Lady Gagi.

Starania artystki, o to aby zaistnieć, jak widać nie poszły na marne. Dzięki takim muzykom
jak Doda, czy Natalia Lesz, mamy szanse, aby Polska nie była kojarzona tylko z kiełbasą i zacofaniem.

Zobacz artykuł na stronie: b]Black Book[/b]

Tłumaczenie artykułu
Europe’s New Music Factory: Poland (Black Book) dzięki stronie :Doda-Music.com

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

jeżeli by chciała mieć sesje musiała by być darmowa, ponieważ Amerykanie uważają że jest to wielka promocja europejskich gwiazd:)

Komentarz został ukrytyrozwiń
123
  • 123
  • 27.05.2011 14:39

Taaa, podobno amerykański Playboy zainteresował się Dodą. Jednak jej śpiewanie tam nikogo nie zachwyca. Bo to chała.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jakoś w Wiadomościach24. nigdzie nie znajduję artykułu o prawdziwej sytuacji przed o-sądami Pani Doroty Rabczewskiej w Polsce. A jak wyczytałem na Wirtualnej to właśnie tu artystka ma za wolne wypowiedzi poważne kłopoty! Wciąż jeszcze tzw. "obrońcy moralności" mogą w Polsce zaczadzić i...porwać sądy z sobą! Tak widzę obecną sytuację w Polsce. Wolność Kobiet, a tradycyjna polska kiełbasa krakowska - raczej nie idą w parze z sobą, to dewocjonalizm wciąż jest górą!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jaerzy Turek
  • Jaerzy Turek
  • 05.03.2011 23:03

Czasy i definicje się zmieniły panie Krzysztofie; skoro taka Doda jest "artystką" i jest na nią zapotrzebowanie wśród tłumów, nie ma innego wyjścia - tłum będzie coraz bardziej postrzegał nasz kraj poprzez pryzmat kiełbasy, Papieża, czy Dody /do wyboru/... jak poprzez pryzmat wspomnianej powyżej postrzega kulturę, czy sztukę

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli Doda, Lesz i Okupnik (bo o niej też mowa w oryginale) miałyby być wyznacznikiem pozycji naszego kraju na świecie to faktycznie byłoby źle. Na szczęście w odróżnieniu od autora powyższego artykułu nie wszystkim Polska kojarzy się z kiełbasą i zacofaniem (choć szczerze mówiąc w Black Book nic o zacofaniu nie piszą). Japończycy i Rosjanie mówią o Szopenie, Włosi, Hiszpanie, meksykanie i wielu innych o Janie Pawle drugim, jeszcze inni o Kubicy i Małyszu. Ostatnio nawet Niemcy pisali o Polsce jako kraju, który doskonale poradził sobie z kryzysem. Bo z faktami się nie dyskutuje.
Najgorzej jest, kiedy sami Polacy myślą o sobie stereotypami: zacofany, brudny, złodziej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.